Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,nemamici din jud.HD!


Recommended Posts

Rachel, sa se faca bb Albert mare si sanatos[bis][bis][bis]!!! Cand ai timp poate imi spui legatura Vulcan - cosmar!!!hihihihi Noi avem deja 5 luni ... timpul trece atat de repede! Angela [il] si [bonjovi] Licuriciul ei mic [url="http://community.webshots.com/user/davidangelatavy"]DAVID LICURICI mic (3 sept)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ce mai faceti fetele?la noi e zapada si frig stam numai prin casa.luna viitoare mergem acasa dar numai pt o saptamana!din pacate nu pot sa sar in sus de bucurie....motivul pt care mergem e mama,care e tare bolnava![q] rachel,cum e cu minunea mica?obositor?papa bine? va pupici pe toate! am vazut licuricul..[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamica de licurici,multumesc mult!sper sa se faca cat mai repede bine!plecarea e pe 4 martie,mi-e groaza de drumul ce il avem in fata mai ales ca am inteles ca in tara e nasoala vremea si zapada cat cuprinde,la noi e la fel. sper sa se mai incalzeasca zi sa se duca zapada,ca mi-e tare frica sa plecam pe o vreme ca asta! rachel,ce face puiutzul? delia cum merge treaba?nu vii si tu in tara? [flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Symaco,deci te pregatesti de drum.Sa te bucuri de vacanta in Romania,dar pacat ca stai doar o saptamana!De ce doar atat,e mult prea putin,ce s-ar intampla daca ai sta 2 saptamani?
Rachel,ce face bebe mic,nu ne mai spui nimic?Sau te tine foarte ocupata,sunt sigura.Corina,cand pleci?O vei lua si pe buburuza cu tine,nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...