Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,nemamici din jud.HD!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
meems si rodica bine ati venit printre noi! meems,iti doresc sa creasca burtica cu purtator cat mai repede! rodica ,poate fetele care cunosc mai bine orasul pot sa zica dc sa mai schimbat cate ceva.pt mine deva a ramas la fel....aaaa,e un fast-food unde hamburgeri sunt nemaipomenitzi:punt de reper lido,pe partea cealalta si putzin mai in jos.sper ca nu te-am bagat in ceatza![alcool]hehehehe. mihi,acum te-am vazut...un bine ai venit si tie! delia,drum bun,distractie faina si fa si tu niste poze cu mustul lui rachel la care poftesc si acum![:D] [flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by symaco
meems,iti doresc sa creasca burtica cu purtator cat mai repede!
Symaco, ai avut gura aurita! Luni am aflat ca sunt insarcinata si am fost la spital sa-mi fac un test, azi dimineata confirmandu-mi-se suspiciunea. Sunt tare fericita! Aduna pietrele ce ti se arunca... Sunt inceputul unui piedestal.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meems, felicitari! Sarcina usoara! Sa ne mai ti la curent. Symaco, nu mai este vin. L-am baut de cand te tot astept (ups) Deliaaa, cand ajungi odata??? Pupici POZICI: [url="http://community.webshots.com/user/omuletul_meu_drag"]Omuletul_meu_drag[/url] Rici, cea mai fericita mamica [mamica] si omuletul ei drag [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce multe fete din Deva. si nu ai zice la cat e de mic orasul ala. Ma alatur si ei voua. Si eu sunt din Deva, am facut Decebalulu si de 8 ani locuiesc in cluj. Sotul meu devean si el. Noi mergem acasa destul de des(sper ca observati ca acasa e tot acolo, la mama) cum avem putin timp. Si intr-adevar s-a schimbat mult in bine Deva, mi-e darg de numa si de ar fi urat macar pentru cate chestii misto am trait acolo. Acum sunt la o bursa in strainatate de 2 luni si abea astept sa merg acasa, dar mai e puitn. in 2 saptamani sunt in Deva. Va pup mult si ma bucur ca ati deschis un astfel de topic. Hunedoara la putere :))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...