Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Firma din US


Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu nu stiu cum se numeste compresorul respectiv dar am dat o cautare pe google pe "Joy compressor" si am gasit mai multe pagini de specialitate dintre care una care e specializata numai in compresoare si piese de schimb pt acestea, inclusiv uleiuri. Uite link-ul : http://home.att.net/~kevinbart/COMPRESSORS/ Aici e si un mail: kevinbart@att.net . Ma gandesc ca, fiind firma specializata, iti poate raspunde si la intrebarile tehnice.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca ai spus mai sus [code]o groaza de reselleri[/code]. Pai de ce nu contactezi acesti reselleri? Cei mai multi dintre distribuitorii de echipamente foarte tehnice asigura si service pentru aceste echipamente. Ei stiu cum functioneaza aceste aparate, stiu ce probleme apar la ele, cum se pot rezolva etc. Nu le vand doar ca pe cartofi. Firma la care lucrez eu este un astfel de distribuitor, dar pentru echipamente de cu totul alt gen. Crede-ma ca oamenii din vanzari de aici cunosc foarte multe detalii despre ceea ce vand, iar daca nu le stiu pe dinafara, au acces la literatura de specialitate si pot da de cap oricarei probleme. Daca vrei musai un contact de la producator, orice distribuitor are date despre cel de la care ia echipamentul. Chiar daca furnizorul lui nu este direct si producatorul, din aproape in aproape se poate afla o adresa de email a producatorului unde poti scrie. "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic" [gravi] 5 sapt. due date 1 nov.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...