Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de noiembrie-decembrie 2004


Recommended Posts

Dragi mamici de burtici, Intaresc si eu randurile mamicilor de Noiembrie[grup] Va urmaresc de prin 12 martie de cand a aparut a 2-a liniuta pe test, dar abia ieri am primit confirmarea medicului. Am vazut la echograf minunea mea mica. Asa ca ma puteti trece si pe mine pe lista! Cris [gravi] DPN 20 noiembrie (UM 14 februarie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 122
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu]...eu sunt lauramiu si sunt in 6 saptamani, UM a fost pe 12 feb 04 si sunt mamica de noi.. am tot citit despre simptomele pe care le are fiecare deoarece aceste lucruri sunt f importante ptr mine avand si eu o sarcina oprita in evolutie (sarcina molara) unde nu am avut nici o simptoma.. la fel cum au spus si fetele urmaresc fiecare modificare si incerc sa gandec pozitiv.. ..am sanii f mari si durerosi, imi este foame tot timpul, imi este somn mereu si am o stare de rau dar nu voma sau f sensibila la miros.. la eco am fost la 5 sapt si nu s-a vazut decat vezicula vitelina, asta fiind o anexa a embrionului..desigur ca primul impuls a fost sa ma sperii ca nu se vede mai mult dar incerc sa rezist pana pe 26.03.04 cand voi merge din nou la dr Ion Ionut (Giulesti) va doresc multa sanatate si sa trecem cu bine peste aceasta perioada de inceput cand avem tot felul de suspiciuni.. pupici [gravi]..6 SAPTAMANI (de la UM)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...