Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ralucami
[:D] Foarte interesant! [cool] Nici eu nu sunt psihopata ci ....cred ca sunt obsedata sexual[:D] La intrebare am raspuns "pt ca a prins-o pe sor-sa cu barbatul respectiv"[:D][:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
[:D] Nuuuu, ca in test scria ca nu l-a mai vazut niciodata dupa aceea! Cred ca tesul e pe bune, si ma bucur ca nici o clipa nu m-am gandit la acel raspuns. dar sa va zic ce am gandit? sa nu radeti prea tare, dar trebuia sa existe un raspuns, iar eu il cautam. Am gandit, prima oara ca barbatul era "moartea", dupa care ma gandeam ca din diferite motive, barbatul a hipnotizat-o sa o ucida pe sora-sa [bruta]![:D] Oare ce mentalitate inseamna ca am? [:D] Laura, mama lui Andrei http://community.webshots.com/user/tcatlaura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sa va spun...sa nu va spun?....[bang][bang][bang][bang][bang] Ok, va spun! Eu am facut....testu' asta mai demult si....gandesc ca un psihopat!!!! [q] Asa am gandit, exact asa! Bine, mie mi-a zis sotzu' meu poanta si eu am inceput sa dau solutii...Adica numai 2 am dat: prima a fost cea propusa de voi...obsedatele sexual [:D], sotzu' mi-a zis ca nu....Apoi, dupa ce m-am gandit si i-ar m-am gandit, am trantit varianta psihopatului!!! Bineinteles ca pe sotz l-am socat!!! [bruta] [drac] Si cred ca si pe voi!! Va pupam, [pis]_Ella & [copil]Emma http://www.emmaandreea.3x.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...