Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Parafango, sfat urgent


Recommended Posts

Eu am inceput de trei zile, si fac odata la 2 zile.Nu pot sa spun ca se vede inca ceva, dar ma simt f. bine. Problema e urmatoarea: Asa avea ocazia sa fac 10 sedinte cu 1500000 lei, ceea ce jumate pret.Reducere studenti, adica.Doar ca se face intre orele 11-16, si eu nu ma mkai pot duce o zi da, una ba, as face cam 3 zile pauza( m-as duce luni, joi, vineri, sambata) Se pierde efectul cu asa pauza? Marina Si Diana904, stiu ca voi ati facut.Va rog mult, maine tre' sa ma decid... Alta problema, daca as faca luni Paragyl, miercuri masaj anticelulitic, vineri si sambata iar paragyl, credeti ca e bine? Adica are efect? Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multam fain! Draga Anca, am fost cam repezita e adevarat. Ideea era ca daca ma duc intre orele 11 si 16 economisesc un milion, ceea ce nu e putin.Insa programul nu-mi permite sa ma duc intre aceste ore in mod regulat( o zi da, una ba) Vroiam sa stiu daca se pierde efectul de subtiere in cazul in care fac unele pauze mai mari.... dar m-am decis, iau abonamentul ieftin, si ma descurc eu.... Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am luat abonamentul! Se pare ca pe ultima suta, ca de la 1 martie nu numai ca nu se mai acorda reduceri la studenti, dar se marsc tarifele... In concluzsie, ma duc sapt. asta luni, joi, vineri si sambata, si fac masaj miercuri. Sapt. viitoare mai vad eu....masaj fac doar odata din pacate, ca nu-mi permit 2 abonamente... Va pup si multumesc!!! Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...