Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa va spun ce-am patit, ca n-am avut ce face ...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sterge ochisorii negri si nu plange! In mod sigur nu avea o problema cu mainile ci cu capul[bang] Am mai intrat si eu pe cate un chat unde badarania si mistoul erau conditia de participare la discutie. Asta m-a facut sa va apreciez tare atunci cand v-am gasit si sa incerc sa-mi pastrez locul printre voi, prieteni dragi, acolo unde ma simt bine. Sa-mi traiti si sa va gasesc mereu aici, aproape de inima mea[il] Pupici, Andreea & [copil] Octaveatza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ochinegri, nu te amara, da-i incolo...Daca te consoleaza cu ceva, nu esti singura...si eu am intrat pe un forum cu pisici (si tare banuiesc ca e acelasi) unde, intrand intr-o discutie, am afirmat ca nu mi-am castrat motanul si nici nu am de gand....pana sa apuc sa spun ca e de rasa, si ca oricum nu iese din casa sa faca monte necontrolate si pui nedoriti, m-am trazit facuta troaca de porci, injurata, jignita, si..mai ales, culmea, tocmai eu cica eram bariera din care cauza nu intra RO in EU, eu fiind elementul necivilizat...[alcool] Am relatat toate astea ca sa vezi ca exista multa absurditate...Eu acolo am spus moderatorilor ca in conditiile astea eu nu mai intru...si m-am trezit cu o alta ploaie de injuraturi, iar moderatorii mi-au zis sa zic mersi, ca pe forumul de "caini"se injura si mai rau???!!!!??? Asa ca take it easy, vezi ce sfaturi ti-a dat Papadie ca ea are experientza cu asta, si...da-i incolo, ca sa nu zic altfel.... Pupici pe mustacioare, V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, da, da-o-n in pisici:)) ca bine am citit mai sus!! nu-i pacat de ochii tai negri frumosi sa-i pui sa planga pentru prostiile alora??? nici macar nu stii ce se ascunde in spatele acelui nume. cum poate sa te impresioneze niste cuvinte scrise pe un forum? eu in locul tau intram in continuare pe forumul respectiv si-i faceam putin in ciuda...asa sa ma distrez si eu pe seama ei. ce-o freaca pe ea grija de ce faci tu? o impuscam?? [bruta] sau [neand] [pup] maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici pe nasuc de la mitzica mea si tare as vrea sa te vad cu motanul in lesa, a mea nu iese afara nici sa o bati. Cit despre marea iubitoare de pisici cred ca e invidioasa ca poti sa plimbi si motanul si sa cresti si copilul. Succese si calatorie placuta, cu mutan cu tot[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi vine sa cred!!! Eu nu am pisica, am un catel Shar-Pei din ala cu cute multe si sifonat, negru complet si il cheama Tyson. Il am de 7 ani si am si doua fete de 4 ani si 2 ani, munca full time la nivel de manager si alte probleme pe care mi-ar trebui ceva mai mult timp sa le insir... Care e problema tipei??? Nu te supara, fii mindra ca ai inima destul de mare si poti pune in ea dragostea si intelegerea de care altii vad ca nu sint capabili... Sa iti traiasca BB, sa fii fericita si sa veniti aici in Canada cu totii! Alice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...