Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce am fost in viata anterioara?


Recommended Posts

[hia]Forum Ptr cine vrea sa se distreze: www.acvaria.com/viata_anterioara.htm eu nu imi aduc aminte si nici nu cred sa fi trait in Tailanda,in fine... Sa va spun ce m-a distrat: eu am trait prin 1340 si mama in 1500, asa o fi[:D] Mada,mami de Antonia(06.01.2001) si de Lukas(14.10.2003)[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mie parca mi s-ar potrivi un pic![:D], numai ca nu mi-a placut chestia ca am fost barbat! dar se cer atat de putine date personale... cati oameni se nasc intr-o zi, a aceleasi luni, a aceluiasi an?! Toti am fost la fel? nici macar ora sau locul... [bis][bis][bis] Laura, mama lui Andrei http://community.webshots.com/user/tcatlaura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Povestea vietii tale anterioare: -------------------------------------------------------------------------------- Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara. Te-ai nascut si ai trait undeva prin Ungaria in jurul anului 775. Ocupatia ta a fost aceea de astrolog, astronom. -------------------------------------------------------------------------------- Ce fel de om ai fost in viata anterioara: Ai fost o persoana timida, cuminte, retrasa, cu imense talente creative, dar pe care nu ai reusit sa ti le manifesti la justa valoare. Va trebui sa o faci in acaszta viata! Lumea te-a privit ca pe o fiinta foarte ciudata... -------------------------------------------------------------------------------- Ce trebuie sa faci in aceasta viata: Invata sa fii aproape de ceilalti, dezvolta-ti spiritul altruist si fratern. Invata sa oferi mai mult decat primesti. -------------------------------------------------------------------------------- Iti aduci aminte? -------------------------------------------------------------------------------- Iaca ce mi-a spus mie :)))) cati au mai fost ca mine? :D probabil toti cei nascuti in aceeasi zi :D
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julie, sunt pe jos de ras!!!![:-)))][:-)))][:-)))] Nu stiu daca esti nascuta in acceasi zi( de an nu poate fi vorba[;)]) cu socrela,insa datele coincid! Eu sunt de parere ca ei i s-ar potrivi de minune:"Ce trebuie sa faci in aceasta viata" Am zis doar ca ne distram[am] Mada, mami de Antonia(06.01.2001) si de Lukas(14.10.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cool] se pare ca barbatul meu a fost Roman.
Sotzul meu:Povestea vietii tale anterioare: Se pare ca ai fost FEMEIE in viata anterioara. Te-ai nascut si ai trait undeva prin Romania in jurul anului 850. Ocupatia ta a fost aceea de astrolog, astronom.
Iar eu :Povestea vietii tale anterioare: -------------------------------------------------------------------------------- Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara. Te-ai nascut si ai trait undeva prin Ireland in jurul anului 1525. Ocupatia ta a fost aceea de marinar, om de afaceri, negustor, comerciant. Eryka [gravi] & sufletzelul de fetitza din burtica (28 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleo dau eu acum un check pt soacra-mea cind ii aflu anul nasterii, sigur gasesc ca a fost balaur, vrajitoare sau ceva asemanator[:D] Eu cica am fost mexicanca si ma ocupam de constructii, logica fiindu-mi prima caractesristica... nu credeam ca femeile prin sapte sute si ceva puteau face asa ceva! Cine stie oi fi pus bazele feminismului[:D] Vikinga& bb Aldo http://community.webshots.com/user/vikinga109
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca am fost femeie.M-am nascut in vestul rusiei in jurul anului 975. Ocupatia,designer,inventator,inginer. Ce fel de om fusei:Am fost in cautare de informatie in permanenta,un descoperitor al adevarului prin cunoastere,cu un spirit vizionar deosebit.Am fost considerat un idealist care mereu a privit spre viitor. Cel mai important insa,ce trebuie sa fac in aceasta viata:Trebuie sa te dedici copiilor si batranilor.Te-ai nascut pt a avea grija de cei neajutorati si slabi.[:D][:D][:D] Ce bine ar fi sa fie adevarat scopul meu,uite despre ce vorbeam mai devreme la subiectul "print si cersetor".Stiam eu ce zic[:D][:D] http://community.webshots.com/user/nicoleamira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BU-Hu-Hu!!!!!! Stiti ce? Eu am fost ce-am fost prin anul 1400, iar sotul meu exact ACELASI LUCRU cu 100 de ani mai devreme!!!! El s-o fi incarnat in mine, iar pe urma ne-am divizat??? ...Si-asa spunem noi ca impreuna formam un tot, si ca unul fara altul n-am fi "intregi"!!! Alte coincidente (eu si sotul meu): - avem amandoi grupa sangvina 0 negativ (destul de rara, totusi...) - suntm amandoi maimute la chinezi!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...