Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce am fost in viata anterioara?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu...Povestea vietii tale anterioare: Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara. Te-ai nascut si ai trait undeva prin Ucraina in jurul anului 825. Ocupatia ta a fost aceea de conducator, capitan, sef, lider. Ce fel de om ai fost in viata anterioara: Ai fost o persoana timida, cuminte, retrasa, cu imense talente creative, dar pe care nu ai reusit sa ti le manifesti la justa valoare. Va trebui sa o faci in acaszta viata! Lumea te-a privit ca pe o fiinta foarte ciudata... Ce trebuie sa faci in aceasta viata: Invata sa ai mai multa incredere in propria intuitie, pentru ca vocea ta interioara este cel mai bun ghid prin aceasta viata. oana-cannes "Si maine mai este o zi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Povestea vietii tale anterioare: -------------------------------------------------------------------------------- Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara. Te-ai nascut si ai trait undeva prin Nordul Indiei in jurul anului 775. Ocupatia ta a fost aceea de scriitor, dramaturg, un om de litere. -------------------------------------------------------------------------------- Ce fel de om ai fost in viata anterioara: Ai avut o minte stiintifica, mereu in cautarea explicatiilor logice. Nu ai fost intotdeauna inteles de ceilalti, dar ai castigat respectul tuturor pentru inteligenta ta. -------------------------------------------------------------------------------- Ce trebuie sa faci in aceasta viata: Invata sa-ti folosesti mintea, sa dobandesti intelepciunea, studiaza stiintele psihice si umaniste. -------------------------------------------------------------------------------- Iti aduci aminte? Nu prea imi aduc aminte!!!! Pe un alt site, nu mai stiu care imi spunea ca am trait in Tibet si am fost vrajitoare-vindecatoare! Anca si bebelina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D] Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara. Te-ai nascut si ai trait undeva prin Ungaria in jurul anului 825. Ocupatia ta a fost aceea de conducator, capitan, sef, lider. -------------------------------------------------------------------------------- Ce fel de om ai fost in viata anterioara: Ai fost o persoana timida, cuminte, retrasa, cu imense talente creative, dar pe care nu ai reusit sa ti le manifesti la justa valoare. Va trebui sa o faci in acaszta viata! Lumea te-a privit ca pe o fiinta foarte ciudata... -------------------------------------------------------------------------------- Ce trebuie sa faci in aceasta viata: Invata sa fii aproape de ceilalti, dezvolta-ti spiritul altruist si fratern. Invata sa oferi mai mult decat primesti MirelaV
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D]Dragutz....[:D] Povestea vietii tale anterioare: -------------------------------------------------------------------------------- Se pare ca ai fost FEMEIE in viata anterioara. Te-ai nascut si ai trait undeva prin Sumatra in jurul anului 1325. Ocupatia ta a fost aceea de bancher, judecator, camatar. -------------------------------------------------------------------------------- Ce fel de om ai fost in viata anterioara: Ai avut calitati reale de psiholog, cu un calm extrem si cu mult sange rece, facand fata cu bine in orice situatie. -------------------------------------------------------------------------------- Ce trebuie sa faci in aceasta viata: Depasteste-ti timiditatea, neincrederea teama si ajuta-i pe cei care au aceleasi probleme. -------------------------------------------------------------------------------- Iti aduci aminte? [pup] AniS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...