Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce am fost in viata anterioara?


Recommended Posts

Uite ce scrie la mine... Povestea vietii tale anterioare: -------------------------------------------------------------------------------- Se pare ca ai fost FEMEIE in viata anterioara. Te-ai nascut si ai trait undeva prin Nord Vestul SUA in jurul anului 1500. Ocupatia ta a fost aceea de designer, inginer, inventator. -------------------------------------------------------------------------------- Ce fel de om ai fost in viata anterioara: Ai fost in cautare de informatie in permanenta, un descoperitor al adevarului prin cunoastere, cu un spirit vizionar deosebit. Ai fost considerat un idealist, care mereu a privit spre viitor -------------------------------------------------------------------------------- Ce trebuie sa faci in aceasta viata: Dezvolta-ti mintea si constiinta, studiaza mereu cate ceva si extinde-ti orizonturile cunoasterii. -------------------------------------------------------------------------------- Iti aduci aminte? -------------------------------------------------------------------------------- Eu de meseriile astea nu-mi amintesc si nici nu ma sitm in masura sa le pricep vreodata..dar cine stie????La sotul meu a iesit ca era dresor sau ingrijitor de animale[:D] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi si Bubu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:D] Si iata ce scrie la mine: Povestea vietii tale anterioare: Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara. Te-ai nascut si ai trait undeva prin Polonia in jurul anului 1075. Ocupatia ta a fost aceea de miner. Ce fel de om ai fost in viata anterioara: Ai fost o persoana extrem de energica si plina de viata, cu mari abilitati de planificare si supraveghere. Ai avut o pozitie de raspundere. Ce trebuie sa faci in aceasta viata: Invata umilinta si credinta in divinitate. Trebuie sa gasesti calea catre latura spirituala a vietii. Iti aduci aminte? [:D] Incerc sa-mi aduc aminte, dar nu reusesc. Barbat, miner!? Departe de orice imaginatie a mea privind viata anterioara! E nostim. Si toate persoanele care s-au nascut in aceeasi zi cu mine am fost cu totii mineri in Polonia in 1075. [:-)))][:-)))] Cosmina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

madutzu...cand e ziua ta,ca tot tailandeza am fost si eu[:D] Povestea vietii tale anterioare: -------------------------------------------------------------------------------- Se pare ca ai fost FEMEIE in viata anterioara. Te-ai nascut si ai trait undeva prin Tailanda in jurul anului 1375. Ocupatia ta a fost aceea de marinar, cismar. -------------------------------------------------------------------------------- Ce fel de om ai fost in viata anterioara: Ai fost o persoana extrem de inventiva, studioasa, cautatoare a esentei lucrurilor pana in profunzime, un real cercetator. Ai avut talent dramatic, poate cu preocupari in lumea teatrului. -------------------------------------------------------------------------------- Ce trebuie sa faci in aceasta viata: Invata modestia si discretia, responsabilitatea si seriozitatea, trebuie sa devii un om de incredere care isi foloseste ratiunea. -------------------------------------------------------------------------------- Iti aduci aminte? http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ciudat, cel putin: Povestea vietii tale anterioare: -------------------------------------------------------------------------------- Se pare ca ai fost BARBAT in viata anterioara. Te-ai nascut si ai trait undeva prin Sudul Noii Zeelande in jurul anului 700. Ocupatia ta a fost aceea de constructor-------------------------------Ce fel de om ai fost in viata anterioara: Ai avut o minte stiintifica, mereu in cautarea explicatiilor logice. Nu ai fost intotdeauna inteles de ceilalti, dar ai castigat respectul tuturor pentru inteligenta ta. -------------------------------------------------------------------------------- Ce trebuie sa faci in aceasta viata: Invata sa gasesti in toate magia care sa-i ajute pe oameni sa vada ceea ce nu se vede la suprafata! Ai talente deosebite ce se cer dezvoltate------------------------------------------------------------ ASA CA SUNTEM CHIAR O GRAMADA DE MAMICI BARBATE.In alta ordine de idei, MIE CHIAR MI SE POTRIVESTE!!!!!Dar nu pot sa-nteleg pe unde am umblat in 1300 de ani???!!! Cu aceasta ocazie vreau sa-mi gasesc colegii de santier: cine a lucrat in anii 700 la proiecte de constructii in Noua Zeelanda, este rugat sa ma contacteze, pentru a ma informa si pe mine despre stadiul lucrarilor. Danny mama & Vladutz fiul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maaria
fetele, am cautat pe net si am gasit ceva mai interesant: http://predictions.astrology.com/plg/?arrivalSA=1&cobrandRef=0&arrival_freqCap=1&pba=adid=7368484 eu am fost serif:)) Maria
celelalte doua linkuri nu se activeaza la mine, nu stiu de ce. m-am uitat in oglinjoara ta si mi-a iesit ca am fost King, nu spune unde, dar apare un nene egiptean in oglinda. :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi arata oglinjoara ca am fost egipteanca[ispita][ispita] Niponnel,pai cum sa nu ne iasa la fel daca suntem nascute in acelasi an si luna doar la diferenta de citeva zile[:D][:D][:D] Crinuta,auzi cica a trait pe undeva prin mongolia sotiorul meu si ca a fost militar,razboinic sau calau[alcool] Daca-i zic ce reactie crezi ca va avea??[hot][hot] http://community.webshots.com/user/nicoleamira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by danacaltan Cu aceasta ocazie vreau sa-mi gasesc colegii de santier: cine a lucrat in anii 700 la proiecte de constructii in Noua Zeelanda, este rugat sa ma contacteze, pentru a ma informa si pe mine despre stadiul lucrarilor.
Dani, poate pe alta planeta, ca Noua Zeelanda a fost descoperita in sec. XVII abia, idem Tasmania si Australia. :)) acum, depinde ce numim proiecte de constructii :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...