Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dati-ne 1-10 motive sa ramanem in Romania!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Damaris Cautam un site unde sa gasesc informatii despre cei plecati prin loteria vizelor.Da, ne-am inscris si noi, ca cine stie poate om avea noroc.Daca careva dintre voi poate sa-mi dea ceva informatii despre
noi am venit cu loteria in '99. Vazind "cererile" de informatie despre ceea ce este aici m-am gindit sa pun la punct o pagina cu informatii despre aceasta. Pagina am inceput-o de 2 zile, deci nu va asteptati la prea multe inca. pagina o puteti gasi la http://www.nistor.net/usa/ mircea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mn Pagina am inceput-o de 2 zile, deci nu va asteptati la prea multe inca. pagina o puteti gasi la http://www.nistor.net/usa/ mircea.
aaah, mai stii cum era sa se intrerupa curentul cand te uitai la un film acaparator? asa si tu cu cenzurarea neterminata la scrisori, am citit-o pe prima pe nerasuflate si acuma astept renelul sa dea drumul la curent :)) foarte generoasa initiativa cu pagina, sa invete si altii din pataniile voastre si sa aiba un ghid cu tot ce trebuie cand ajung aici. as fi curioasa ce gandeste acum Renata despre primele sale impresii in US? scrie foarte frumos si are o perspicacitate de invidiat, cu atentie la detalii si cu o memorie excelenta! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ira
Casandra, in legatura cu invatamantul, deja invatamant superior nu mai exista gratuit, trebuie sa platesti diferite taxe (la orice facultate, nu vorbesc de cele particulare care sunt pe bani)
Ira,invatamantul de stat are si locuri fara taxa,la care nu platesti nimic nimic nimic nimic.chiar iei bani de la fac (banii pe abonamentele de transport in comun).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ninja
Uite un antimotiv: fie piinea cit de rea, da' parca tot mai bun e cozonacul[pk] Daca mai incalc regulamentul, voi fi banat[img]http://www.click-smilies.de/sammlung0903/sauer/angry-smiley-036.gif[/img]
Asta apartine unui personaj istoric "controversat": Maria Tereza, iar mesajul tau sarmanul pica mai rau ca nuca in perete ! Lia-S
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am terminta liceul pedagogic dar nu sunt din Moldova, ci din vestul tarii. As fi vrut sa te cunosc. Despre pagina cu informatii despre emigrare pot sa spun ca este o idee super, macar sa stiu ce ne asteapta. Nu stiu cum sa spun, dar abia astept luna mai sa vedem daca suntem printre norocosi sau nu. As vrea sa vorbesc cu voi mai mult dar nu am internet acasa numai la serviciu si stiti voi cum este. dar cind pot intru repede sa mai vad ce mai faceti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...