Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

un medic urolog bun?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Un urolog f bun este Dr Nicolae Calomfirescu. Mai demult dadea consultatii la Medicover, dar nu stiu daca mai este acolo. Lucreaza la Spitalul Ministerului de Interne din zona Foisor, nu mai stiu exact cum se numeste. Este pe langa Sp de Ortopedie, oricum. Revin, spitalul se numeste "Prof. Dr Gerota". Iar Dr Calomfirescu face si operatii si e un f bun chirurg.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu este acelasi cu Sp Militar, dar daca este cadru militar este foarte usor, pt ca va avea un atu. Este in zona Foisor, la max 50 de metri de intersectie. Cred ca oricine in zona stie. Iar dr este sef de sectie si este un profesionist, cadru universitar, a lucrat ani de zile in Fundeni, dar a plecat pt ca acoolo nu poti fi sef de atatia sefi cati sunt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sfat: daca vrei urolog, du-te la spitalele specializate pe astfel de probleme: Fundeni sau Panduri. Recomandare: Dr. Ciomu de la Sp. Panduri (l-a operat pe tata si stiu ca este medic bun, dar este ciubucar.) Cu respect, Florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe el initial l-au trimis la Fundeni, insa ma gandeam ca poate mai sunt si alti medici buni unde as putea "intra". Spitalele militare sunt dotate binisor... din ce mai stiu eu. Dar am retinut toate numele si sa vedem unde merge pana la urma. Multumesc mult! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...