Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abonament ProTvInternational


Recommended Posts

Stie cineva cum e cu abonamentul la protvintl online? Adica eu as vrea sa ma abonez doar pt o luna sa vad cum e insa citind conditiile lor imi dau seama ca ei imi vor preleva lunar 9.95usd - si mi*e frica ca apoi nu mai pot sa ii opresc sa nu imi mai ia banii:))). Voi sunteti abonati? Daca da, sunteti multumiti? Orice raspuns e binevenit! Merci, Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am fost abonata mai demult,vreme de un an si ceva.Am renuntat pentru ca in anul respectiv am urmarit programele lor doar de cateva ori.N-am avut nici un fel de surprize neplacute in legatura cu platile facute,sau cu renuntarea la abonament. Lia&Andrew
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut abonament anul trecut, vreme de 6 luni cat a stat mama la mine. Cand mama a plecat, l-am anulat caci nu ma interesau emisiunile respectivei statii, ba chiar mai rau, ma enervam. Nu mi-au facut probleme, au intrerupt din data la care i-am atentionat sa o faca. Delia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci fetelor, Azi mi-am luat inima in dinti si m-am abonat, asa ca acum ma uit la protv si in acelasi timp va si scriu. Sunt multumita de calitatea imaginii si de faptul ca pot sa ma ascult si sa vad niste stiri sau emisiuni in romaneste. Pupici, Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Laura, Se vede bineinteles ecran intreg, calitatea imaginii si sunetului este buna, din pacate nu dau filme ci doar stiri, emisiuni culturale, divertisment, vacanta mare! Dar poti sa te uiti pe siteul lor si sa studiezi programul lor! Cam jumate sunt inregistrari si jumate sunt transmisiuni "direct" adica simultane cu ProTV. Azi m-am uitat toata dimineata si am remarcat ca stirile de la ora 13 sunt transmise de 2 ori - sau mi s-a parut mie! Daca vrei sa zic tot, mai lasa-mi ceva timp ca sa imi fac o parere :)) Daca nu poti sa te uiti pe site: www.protvintl.ro/index.php Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am Protvintl de un an de zile, pt. ca a fost soacra-mea la noi. Ieri a plecat si inca nu l-am desfiintat, poate ma mai uit si eu. Mie imi place cat de cat, dar ma enerveaza ca dau f. multe reluari. Eu ma bucur ca nu dau filme, ca filme pot sa vad si la TV normal, prefer stiri si show-uri. ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia ,multumesc pt raspuns.Eu credeam ca la TV[:D]deh ,vrabia malai viseaza. Nu stiu,parca pe net,nu-mi inspira incredere calitatea imaginii .Dar vad ca Alina zice ca sunt bune.Poate ma risc si eu. Multumesc [flo] http://community.webshots.com/user/nicoleamira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...