Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abonament ProTvInternational


Recommended Posts

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Lauraa eu am cumparat o antena satelit din wandmarker cu numai 130€, cu tot cu reciver in pachet. Noi am zis ca e o gluma ca nu e buna de nimic, pt ca at cind au venit de la o firma sa ne faca o oferta de satelit ne-a spus ca ne va cost ceva bani..peste 2000€pt 3 apartamente cit are casa. ce am cumparat noi se poate monta pt 2 camere, am pus in living si dormitor si e deajuns. Ei bine si cu antena asta prindem cam 1200 canale, dar depinde in directia carui satelit o indrepti. Noi o tinem pe satelitul sirius si prindem protv int, realitatea, etno si atomic. Pt tvr int trebuie indreptata antena catre alt satelit. Bine ca pe linga astea romanesti mai sunt o groaza de programe:italiene, spaniole, fr, ruseti, arabesti..etc. Pe linga antena asta daca mai cumperi si un motor de rotire care costa max 40€, automat cind apesi pe telecomanda pt un post , chiar daca difera satelitii isi gaseste singura. Deocamdata o tin indreptata spre sirius ca nu am cumparat inca motorul respectiv, ca mai ma uit pe protv si imaginea e ok. Instalarea e foarte simpla, a facut-o sotzul fara ajutor de specialitate. Diagonala parabolicei tre sa fie minim de 70cm, asta are 80 sau 85cm cred. Daca mai vrei info intreaba-ma. pupici:) Vikinga& bb Aldo http://community.webshots.com/user/vikinga109
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...