Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Caministi? Regie? Grozavesti?


Recommended Posts

Fara indoiala ca era un mare fucker... Ma bucur ca ai sesizat Liris si faza cu numele, caci era un deliciu sa o auzi pe Vera vorbind in termeni super romantzatzi despre promenada ei cu... Costel! Dar nu te intrista, dupa deceptia cu Costel Vera a cunoscut si adevarata dragoste. Din pacate memoria imi joaca feste si nu-mi amintesc numele fericitului cistigator al titlului de titular de contract. Faza e ca Vera s-a indragostit iarasi plenar, si, dupa ce ca avea ea problemele ei anterioare din acel moment a incetat sa mai vada si sa mai auda nu doar la propriu ci si la figurat. Iarasi nu mai iesea din camera (de data asta ca sa-si consume iubirea), nu mai mergea la scoala si iat-o pe Vera noastra la sfirsitul anului repetenta... dar FERICITA caci iubea si era iubita. Cei doi s-au casatorit, dar de aici incolo nu mai stiu chiar nimic si nu vreau sa inventez, nu ma fortati! Catusha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hai sa va spun si eu una! Eram in anul I si stateam in gazda, ca de, le-a fost frica alor mei sa ma lase in camin, si intr-o sambata seara ma suna un amic sa ma invite la el in Regie ca se punea de-un chef! Zis si facut, am luat-o si pe tipa cu care stateam in gazda si ne-am dus in Regie! A inceput cheful, bautura muuuulta, mincare de loc, au baut baietii de s-au facut prastie! Pentru ca cheful se terminase la 4, ne-a zis amicul meu sa raminem sa dormim cateva ore sa ne revenim la el in camera. Nici nu ne apucase bine somnul ca auzim un sunet ciudat si il aud pe amicul meu strigand: mai nesimtitule vezi ca baia e dupa colt; tipu se trezise si facea pipi in mijlocul camerei![:D][:D][:D][:D][:D] Apoi s-a culcat frumusel la loc, iar amicul meu stergea pe jos si injura de mama focului. PS Din anul 2 m-am mutat si eu in camin![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...