Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Israelul, tara care mi-a intrat in suflet!


Recommended Posts

Trebuie sa recunosc ca nu am umblat hai-hui prin lume. Am "vizitat" o singura tara: Israelul. Impropriu zis "vizitat". defapt am lucrat acolo 1 an. Am 3 ani de cand m-am intors dar visez tot timpul ca sunt acolo. Adevarul este ca ma atasez foarte mult de locuri si simt acum ca o parte din mine am lasat-o acolo. A fost si greu, dar aproape ca am uitat greutatile. Au ramas numai intamplarile frumoase....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mult trebuie sa iubesti tu tara aceea daca ti-a ramas in suflet cu toata tristetea pe care o raspandesc atentatele in fiecare jurnal de stiri. Zi-ne pe unde ai fost si poveste-ne ceva... ! Haide,picura ceva din iubirea ta prin calculator catre noi![flo] Anne-Sarah [mamica]si mamica sa Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut prin clipe de groaza. In drum spre serviciu eram data de 2,3 ori jos din autobuz pentru a se verifica pentru a nu exista vreo bomba, am vazut oameni arsi, morti. Dar astea au trecut. M-au impresionat, am plans pentru ei. Pentru mine Israelul nu inseamna asta. Aveam doar 23 ani cand am plecat acolo, acum 4 ani. In scurt timp m-am transformat din tanara fitoasa, intr-o persoana responsabila. Pot spune ca acolo m-am regasit eu pe mine, ca persoana. Am vazut locuri extraordinare, locuri care mi-au intrat in suflet. Nu stiu daca acelasi lucru s-ar fi intamplat daca plecam in alta tara unde linistea si pacea era la ea acasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...