Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Esti sigura ca el este cel potrivit tie?


Oaspete

Recommended Posts

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns
m-am intrebat de multe ori si am trecut prin multe perioade dificile,dar am discutat cu el si totul sa rezolvat.Acum sunt sigura ca el este cel langa care mi-a fost sortit sa raman ,stiu ca ma iubeste foarte mult si mi-o doveste,azi de exemplu mi-a adus un brat de flori,ghiocei ,dar ei sunt simbolul primaverii si parca primavara suntem unpic mai romantici,nu!daca esti nesigura,intreaba-te ce nu este bine,daca se poate repara,stai de vorba cu el,mai schimbati din rutina de fiecare zi,incearca sa-i gasesti si calitatile nu numai defectele!!!![pup][cheers] tcris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu sunt sigura ! Nu cred ca poate exista potrivirea perfecta, dar atunci cand simti ca abia astepti sa revii acasa ca sa te intalnesti cu el, cand compromisurile pe care le faci in cuplu ti se par minore si fara sa te deranjeze, cand simti ca va ghiciti gandurile si dorintele, consider ca ai ales pe cel care iti este sortit. Eu una am o astfel de relatie si sunt foarte fericita, pe masura ce anii trec devin si mai fericita. Stiu ca sunt norocoasa si-i multumesc Domnului pentru asta ! Daniela si puiul Oana Maria http://community.webshots.com/user/oana_maria100 http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu m-am intrebat si ma intreb daca el este cel potrivit mie. Si uneori pot sa jur ca da, alteori ma gandesc ca totusi parca nu! Depinde de multe lucruri raspunsul la aceasta intrebare(cel putin in cazul meu), dar pentru cele care sunt 100% sigure ca el este 'the right one', bravo lor si sper sa ma molipsesc si eu in curand! Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desi, nu parem a ne potrivim, nimeni nu ne-ar fi pus alaturi intr-un cuplu, noi asa simtit, ca suntem facuti unul pentru celalalt. Ceva ne-a atras si ne tine legati intr-o frumoasa poveste de iubire, de aproape 13 ani. [amoras] Nina & [copil] Nina-Cristina (2 ani in ianuarie) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am cunoscut pe sotul meu in aprilie la sfarsit si in noienbrie la inceput ne-am casatorit. Atunci mi s-a parut ca ma cam grabesc si m-am intrebat daca el e cel mai bun. Da pe urma am zis ca chiar daca o fi vreunul mai bun, doar n-o sa imbatranesc cautandu-l. Si iata ca, desi eu sunt pesimista si cred ca nimic nu merge spre mai bine, in cei 3 ani ne-a mers din ce in ce mai bine. Adica ne mai [box]da e normal. Cred ca ar fi oribil sa stau cu unul care ori nu zice nimic [zid]ori e mereu de aceeasi parere cu mine Astrid si micul Harald
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am intrebat si mi-am raspuns : DA! La tine ce nu merge de iti pui acesta intrebare? Ca ceva nu e in ordine in relatia voastra daca ai facut cunoscuta aceasta indoiala a ta! Analizeaza la rece si sunt sigura ca vei gasi raspunsul pe care il cauti si pe care numai tu il cunosti![medic] Pupici [pup]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

suntem impreuna de 9 ani.si fiecare zi care trece imi aduce noi emotii.nu m-am intrebat niciodata daca el este cel ales pentru ca am simtit asta in fiecare zi din cei noua ani.DA!el este alesul,este cel care merita TOATE sacrificiile pe care le fac.vazute din afara ele sunt sacrificii,eu insa le consider niste lucruri normale.NORMALE intr-o relatie unde cei doi se iubesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...