Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Esti sigura ca el este cel potrivit tie?


Oaspete

Recommended Posts

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Chestia asta e tare complicata si depinde cefel de persoana esti si din ce unghi vrei sa privesti problema.Oricum nu toate cuplurile sunt facute pt eternitate.M-a intrebat odata o prietena daca eu cred in trainicia casniciei mele si eu i-am raspuns fara nici o ezitare DA.EA mi-a raspuns ca nu crede in casnicia ei si mi=a enumerat motivele indoielii ei.Si erau motive serioase si bazate pe realitate.EU nu am vrut sa sa o ranesc si mai tare spunandu-i ca vina este a ei.DE CE ?PT ca atunci cand s-a casatorit a facut doar niste supozitii in legatura cu ce fel de sot si tata va fii alesul,iar cand ea s-a simtit dezamagita (pe seama acestor supozitii)pe el a dat vina.Dar exista o mie de alte situatii diferite si e bine sate intrebi de la inceput dca intradevar persoana de langa tine merita tot ce ai tu mai bun de oferit,iar raspunsul tau trebuie sa se bazeze pe exemple reale,pe faptele lui nu pe fantezii sau impresii.Oricum daca vrei sa ai o relatie de durata tre sa dai dovada de multe ori de altruism ,empatie ,rabdare si generozitate si sa le si primesti inapoi.Este bine chiar sa le soliciti pt ca uneori barbatii gresesc fara sa realizeze si apoi asa se invata.Iubirea si pasiunea nu sunt suficiente ca sa tina 2 oameni impreuna.ESTE munca de echipa,este destinul ,dar in primul rand esti tu.Tu cat de mult poti sa iubesti si sa daruiesti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu m-am indoit niciodata ca el este alesul meu, nici chiar atunci cand am trecut prin greutati materiale greu de descris, deoarece impreuna am reusit sa le depasim. Cred chiar ca aceste probleme ne-au apropiat mult mai mult, si ne-au facut sa ne dam seama ca suntem sortiti unul altuia ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...