Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DESCHIDE USA VINE SOACRA!


Recommended Posts

Salut la toate mamicile cu soacre! Am incercat sa gasesc un subiect deschis despre soacre dar se pare ca nimeni nu a indraznit sa deschida asa subiect>. Sa vorbim despre soacre; Diferenta dintre soacra mea si un pitbull? Rujul de buze!!he he asa soacra mai zic si eu! Sincer vreau sa stiu daca exista pe forum si cazuri in care se poate tine un dialog cu soacra,se face shoping,se schimba hainele intre ele,se dau sfaturi prietenesti! Eu am soacra frantzuzoaica din Normandia ,buna de tinut in lesa! Astept comentarii si bancuri pe tema lor!! Ionica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Un barbat se casatoreste si vine acasa is ia sotia si soacra si le zice: - Fiti atente sa va zic programul meu. Cind vin acasa vrea sa maninc, si vrea sa gasesc mincarea nici prea calda nici prea rece. La care sotia: Ietete! La care soacra: Ietete! La care barbatul: Nici un ietete, eu sunt barbatul eu comand. - Dupa ce maninc vreau sa fac baie, si vreau sa gasesc apa nici prea calda nici prea rece in cada. La care sotia: Ietete! La care soacra: Ietete! La care barbatul: Nici un ietete, eu sunt barbatul eu comand. - Dupa ce fac baie vrea sa imi citesc ziarul, si vrea la fotoliu sa imi aduceti papucii de casa. La care sotia: Ietete! La care soacra: Ietete! La care barbatul: Nici un ietete, eu sunt barbatul eu comand. - Dupa ce imi citesc ziarul vreau sa ma culc, pina la 12 noaptea ma culc cu sotia, dupa 12 noaptea ma culc cu soacra. La care sotia: Ietete! La care soacra: Nici un ietete, el este barbatul el comanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...