Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

gritzner ,singer, zinger...


Recommended Posts

Si pe mine m-ar interesa f tare subiectul ca si mama are o masina din asta. I-as face o mare bucurie sa ii ofer ocazia de a se muta la o casa cu curte daca as avea din ce sa o cumpar. Dar de pe site-ul oferit de Lauraa nu pricep nimic, nici macar de unde as putea schimba limba pe engleza. Ne mai poate ajuta cineva? Cu listele de coduri/ daca nu cer prea mult ca la noi se vede seria.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by tuchi
Si pe mine m-ar interesa f tare subiectul ca si mama are o masina din asta. I-as face o mare bucurie sa ii ofer ocazia de a se muta la o casa cu curte daca as avea din ce sa o cumpar. Dar de pe site-ul oferit de Lauraa nu pricep nimic, nici macar de unde as putea schimba limba pe engleza. Ne mai poate ajuta cineva? Cu listele de coduri/ daca nu cer prea mult ca la noi se vede seria.
http://search.ebay.com/search/search.dll?MfcISAPICommand=GetResult&ht=1&SortProperty=MetaEndSort&from=R3&siteid=0&shortcut=0&query=singer&category1=3116 dar si in celalalt link poti vedea preturile, nu sunt asa cum speram noi:((( (si mama mea are o masina din asta) Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele,dar in Ro nu exista ceva/cineva(o adresa,nr.de tel.) care sa evalueze astfel de lucruri?Macar sa stiu daca valoreaza ceva... Masina de cusut a mamei mele are o suta de ani si cred ca valoreaza ceva, dar cat? va multumesc mult livia livia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg ce se intampla eu nu pot citi pe acest subiect postat de mine decat 7 mesaje chiar daca vad ca s-au postat 12 raspunsuri si ultima este Livia cea care mi-a raspuns sa fie de vina calculatorul meu sau si la voi e la fel? cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

culmea e ca dupa ce am postat mesajul de mai sus am putut vizualiza toate mesajele LIVIA sunt anumite cataloage in care sunt masinile cu seriile cautate si cu preturile eu nu am gasit seria deci nici nu m-am interesat de cataloage dar am sa cumpar un ziar si am sa postez seriile masinilor care se vand cu sume mari poate bate cu ce aveti voi pe aici eu am gasit un anunt in ziar anul trecut si am sunat ,am zis si eu la plesneala ca vreau 2000 de euro iar tipul ma suna disperat sa gasesc seria ca sa nu se deplaseze degeaba pana la c-lung. despre pret nici n-a cracnit deci as fi putut cere mai mult am sunat si eu de curiozitate la niste anunturi care vindeau singer si zinger ca am crezut ca s-a gresit la tiparire pretul si nu mi-a venit sa cred cand mi-au spus ca vor 20.000 euro cataloagele astea cred ca costa destul de mult si nu are rost sa le cumperi atata timp cat nu stiti inca daca masina este valabila sau nu pentru inceput faceti verificarea cu magnetul daca nu prinde e de bine asta e sigur apoi am sa caut prin ziare sa va scriu seriile.OK? eu inca mai astept ca masina mea Gritzner sa ma faca fericita intr-o zi:)[bang] cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...