Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gunoaiele de romani......


Recommended Posts

tot noi suntem gunoaie , tot noi suntem in prim plan mereu cu toate relele posibile...e drept ca sunt si uscaturi in natia noastra dar unde nu sunt oare? francezii rasisti care nu angajeaza arabi cum sunt? americanii de la CIA sau FBI care se baga peste tot si fac victime umane pentru a-si satisface propriile nevoi economice cum sunt oare? doar pe noi ne vad toti - e chiar curios cum poate un avocat irlandez mai presus decat un roman ce anume ii da dreptul asta-gunoaie sunt peste tot si da asta e paroblema noastra - am aplecat capul prea mult si induram in tacere inca prea multe in speranta ca va trece si paote eu nu voi avea de indurat nimic. Bine au facut ca l-au dat in judecata , pana la urma suntem toti oameni doar ca vorbim limbi diferite , nimeni nu e mai presus.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by coral
Mie nu mi-a placut niciodata zicala: "Capul plecat sabia nu-l taie". Atitudinea umila cu care am fost invatati nu prea ne ajuta. Bravo celui care a intentat procesul, a creat un precedent, data viitoare vor avea grija cind isi vor exprima opiniile referitor la romani. There is a difference between knowing the path and walking the path.
Subscriu la ceea ce a spus Coral. Si indiferent de motive, un avocat nu are voie sa divulge nimic, despre clientul sau. Laura, mama lui Andrei http://community.webshots.com/user/tcatlaura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...