Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O masina pentru femei, conceputa de catre femei


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Domne nu arata rau.... dar e cam pentru business women si atat dupa mine. Adica laptop, se adapteaza formei corpului, dar ce te faci cu femeia moderna...buna la toate... Eu as vrea o masina cu robotel de interior care sa aranjeze sacosele in timp ce eu pun galusca in scaunel, sa aiba incalzitor de borcanele integrat, sa aiba fetele scaunelor si mocheta tratate anti pete si sa se spele automat o data pe saptamana. Ca atfel cand ma duc cu ea la job arata ca varianta mai mica a bucatariei dupa ce a mancat cea mica mixata cu coltul ei de joaca. Ah si daca pleci cu avionul sa incapa Domne in portbagaj si carutul si valizele si scaunelul galustei si noi... Vreau multe, nu? Sa nu-mi ziceti si voi sa-mi iau un autobuz[flo][flo] Anne-Sarah [mamica]si mamica sa Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, cum arata de-afara, nu prea e stilul meu, adica nu-mi place. Are atatea briz-briz-uri ... poate prea multe, ca doar biroul nu mi-e in masina. AC, o mica completare. Io as spune sa fie si ceva chestii de distrat piticaniile, dar pe noi soferii sa nu ne deranjeze [;)] (si sarac si cu pretentii). Si poate totusi autobuzul e mai bun (daca ar fi si safe) ca ar putea piticii sa fuga si sa se joace cucu-bau, ascunzandu-se pe dupa cate un scaun razlet ... dar asta as fi o masina pt familie, sau mai mult pt copii[;)]. "Ma-ma" cu bebe la bord de 29.1 de sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...