Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadouri de 8 martie


Recommended Posts

Fetelor, stiu ca e un pic prematur sa intreb [:D], dar ce cadouri ati primit de 8 martie ? Eu am primit de la sotziorul meu drag un ceas superb, ca tare imi doream unul. Cel vechi era crapat (l-am scapat pe gresie [bang]) si i se rupsese si cureaua, iar mie mi-a fost lene s-o schimb, asa ca de vreun an nu mai purtam ceas la mina... Pentru cele care n-ati primit inca un cadou, daca sinteti din Timisoara sau macar prin vizita prin oras, luati-va sotzul sau prietenul de minuta si vizitati magazinele sau expozitia de la Casa Tineretului (e deschisa pina simbata 6 martie) ca sa va alegeti ceva frumos (eu de-acolo mi-am ales cadoul [:D], na, c-am recunoscut ca n-a fost chiar o surpriza [ups]) Sau, baieti care cititi subiectul asta, faceti-le o surpriza iubitelor voastre, doar stiti cit de mult ne place sa fim alintate ... Simona, cu drag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Simona, cat de norocoasa poti fi sa-ti primesti cadoul atat de devreme! Eu propun ca pentru mine cadoul de anul acesta de 8 martie sa-l trimit in bani lui Cristi! ma pot lipsi de un obiect cand stiu ca un ingeras are nevoie de"un ceas nou" o inimiora care sa functioneze ca un ceas la moda elvetian! sa nu mi-o ei in nume de rau,era doar o sugestie pt. baieti www.pentrucristi.ro http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ionica
Simona, cat de norocoasa poti fi sa-ti primesti cadoul atat de devreme! Eu propun ca pentru mine cadoul de anul acesta de 8 martie sa-l trimit in bani lui Cristi! ma pot lipsi de un obiect cand stiu ca un ingeras are nevoie de"un ceas nou" o inimiora care sa functioneze ca un ceas la moda elvetian! sa nu mi-o ei in nume de rau,era doar o sugestie pt. baieti www.pentrucristi.ro http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica
Sunt de acord cu Ionica. O idee super!!! www.pentrucristi.ro [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 6 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci Ruxi, Daca ai gasit ideea mea super, te superi daca te rog sa o transmiti mai departe in toate colturile forumuli? Noi cele din Franta suntem deja mobilizate complet pt.aceasta campanie,deja am renuntat la un capriciu din luna februarie si am trimis toate cate cel putin 10 euro,daca si barbatii nostri sunt de acord poate se dubleaza suma! bafta http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am primit ieri flori...ca barbatul meu azi lucra si vine seara tirziu acasa..asa ca mi-a lasat viza.....astazi cheltuim pe cinste[:D] pe la magazine. am primit si sofe din piele bej (culoarea mea preferata)...pe cind o sa imi termin casa de construit.sotul meu a mers le-a ordorat,si pe cind casa ne terminata...am sofe din piele.[pk].....woa ce bucurie pe mine.abia astept sa le vad[:D] deci distractie placuta tuturor de 8 martie......si eu o sa mai am una pe 9 mai aici in usa.[dual]de 2 ori sarbatorim. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by SimonaR
Intr-adevar, Cristina, florile sint cele mai frumoase cadouri. Iti doresc multa sanatate si sa-ti treaca varicela. [flo]
Am primit astazi un buchet mare de flori de primavara, printre care si ghiocei! Multumesc pentru urarea de sanatate, ma simt mult mai bine si iti urez la randul meu o primavara fericita! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...