Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelus ucis de laptele de mama


Recommended Posts

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da la stirile de ieri.Imi vine sa[bruta]pe timpita aia care a baut in nestire si pe urma si-a alaptat copilul[mariaj] S-o fii vazut-o la stiri,ce fata nevinovata avea,ca ea a baut o jumatate de pahar de vin,ca na orice om bea,cum draqu dupa o jum. de pahar sa se intimple asta nu stiu! Femei iresponsabile![mariaj] Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-am cuvinte..dar as obliga-o sa mearga impreuna cu o femeie care nu poate sa aibe copii si care se chinuie sa aibe..sa fie umbra ei...ca sa vada si ea ce insemna sa ai si sa-ti bati joc...si sa nu ai si sa faci la sacrificii...medicamente, restrictii, tot felul de investigatii ,alea alea..bani timp, sperante..iluzii,lacrimi, durere.. [pup] AniS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Mama fetitei recunoaste ca a consumat bauturi alcoolice, dar nu crede ca aceasta ar putea fi cauza decesului. ....Directorul Spitalului de Urgenta din Galati, dr. Nicolae Bacalbasa, afirma ca din cauza varstei fragede a sugarului si a organismului in dezvoltare, ar fi fost suficienta si o bere consumata de mama, pentru a duce la alcoolemia care a produs decesul." Cred ca pe langa lipsa de raspundere, i-au mai lipsit cunostiintele. Cred ca nu toate femeile stiu ca e suficienta o bere pentru a cauza decesul sugarului. Tragic. "Un om nehotarat ajunge la fiecare pas pe pragul unei alternative, adica in situatia de a vedea ca este intr-adevar o fiinta libera. Un om hotarat este lipsit de acest neajuns." Lucian Blaga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit stirea de la Tv, dar numai titlul m-a facut sa nu ma uit. A fost deajuns doar titlul, ca sa-mi fac o idee. Ziua urmatoare s-a deschis discutia intr-un cerc de prieteni, la care un medic pediatru ce se afla de fata, a spus ca nu crede nimic din ce a spus "mamica". A spus ca la un grad destul de mare al alcoolemiei copilului, mama acestuia ar fi trebuit sa fie in coma alcoolica. Mai repede crede ca a improvizat o suzeta de tifon pe care a imbibat-o in alcool. Si n-ar fi de mirare! Ca doar sunt foarte multe familii, sa zicem, in care vin copii pe lume ca sa fie chinuiti. Ar trebui ucisa o astfel de mama inconstienta! CriXia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...