Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatul Taur


Recommended Posts

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sotul meu este Taur , si eu tot taur![:D][bruta] Ce pot sa iti spun.....depinde ,am intalnit tauri si tauri ,ca sa zic asa ,dar oricum ,in general barbatii tauri sunt barbati "de casa" ,familisti convinsi ,romantici si iubitori ,cu un simt al umorului foarte dezvoltat ,cu simtul raspunderii si de asemenea foarte luptatori ,puternici . Nu sunt gelosi ,sau sunt si nu o arata ! Sunt foarte ingrijiti ,mereu la moda , cocheti! In dispute [bruta],el cedeaza ,in cazul nostru ,eu fiind tot taur [:D]! Nu sunt razbunatori ,ranchiunosi ,sunt foarte sociabili si prietenosi ,isi fac foarte usor prieteni! Sunt gazde bune ,primitoare ,sunt mereu veseli si optimisti. Sunt amantii perfecti [;)]! Atunci cand se ataseaza de cineva sunt foarte fideli ,nu sunt aventurieri . "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si sa mai adaug ....NU LE PLACE SA FIE "CICALITI ,PISATI " ...dar carui barbat ii place?!?!?[:D] Se aprind usor ,este adevarat ,dar la fel de usor le si trece ( in cazul in care spiritele nu sunt incinse de femeie! [8D]),de parca nimik nu s-ar fi intamplat . Si un lucru de admirat la barbatii din zodia taur : Familia este pe primul plan ! "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lulu, ai dreptate, sunt tauri si tauri.... Parerea mea despre barbatul taur....este incapatanat, posesiv (dar nu o arata), si daca l-ai suparat cu ceva, iarta, dar nu uita. Au o inteligenta deosebita, sunt foarte atenti si nu scapa nici un detaliu. Si intr-adevar, sunt foarte sociabili.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by oanab
Lulu, ai dreptate, sunt tauri si tauri.... Parerea mea despre barbatul taur....este incapatanat, posesiv (dar nu o arata), si daca l-ai suparat cu ceva, iarta, dar nu uita. Au o inteligenta deosebita, sunt foarte atenti si nu scapa nici un detaliu. Si intr-adevar, sunt foarte sociabili.
Subscriu !Si o alta "calitate " unii dintre ei sunt LASI. Dar cu toate astea sunt preferatii din toate zodiile! Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic doar[xx(]despre taur(doar despre barbati)[:D]Nu c-ar fi chiar asa rai dar nu ma potrivesc cu ei.Treaba aia cu compatibilitatea se potriveste la mine, adica mai bine lipsa. ------------------------------------------------------------------------------ Viata e scurta si frumoasa.Ea merita si trebuie traita.Dar nu oricum. În vremuri ale minciunii universale, a spune adevãrul este un act revoluþionar(George Orwell) [url="http://community.webshots.com/user/idora2005"] poze[/url] [url="http://community.webshots.com/user/idora2006"] Liseberg-Göteborg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatal meu e Taur...si o are de nevasta pe mama cam de 37 de ani...fara compromisuri. Pe scurt, cam ce au spus si fetele: serios, devotat in ceea si isi propune sa faca (fie un hobby fie job), fidel, iubeste si da tot pentru familie/copii, un pic conservator ca sa nu zic de moda veche...dar "bila neagra" ar veni din gelozie. Atentie la excese...dauneaza grav sanatatii [:)]. Cand "vede rosu" in fata ochilor de nervi...incearca sa nu dai nici o replica, oricat de blanda ar fi ea. Ratiunea ii revine odata ce-i trec nervii si poti obtine ce vrei tu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cu taur acasa... si pot sa zic: Parti bune: fidel, corect, f bun in pat, nu se da la o parte de la nici o treaba in casa... Parti proaste: ff materialist, cu accese de isterie, uneori lenes, cheltuitor. J si Carla (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...