Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Renault Megane II ?


Recommended Posts

Roxana, si mie imi place 206 tare mult, asa grasun si compact, mai ales ca sotu' meu avea un 205 cind eram noi tineri si nebunatici (dehh nostalgie!!). Dar acum avem 2 copii maricei, unde sa intram cu totii in 206?? Prin urmare sufar alaturi de tine platind rate pina in 2008 la 307!! Altfel daca e sa visez frumos mi-ar place si un Audi A3, sau de ce nu kiar A6!! O chestie haioasa pe care am citit-o demult: profilul psihologic al posesorului de masina frantuzeasca, cica sintem snobi si consideram Franta cea mai minunata tara. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai oameni buni, cred ca in primul rand ar trebui sa va faceti bugetul pentru masina pe care vreti sa o cumparati si apoi sa vedeti care masini incap in suma respectiva. Discutiile gen Mazda 3 vs. Mazda 6 mi se par total deplasate. Normal ca Mazda 6 ! Deci dupa ce aveti suma faceti o lista cu masinile corespunzatoare si vedeti care sunt caracteristicile care va intereseaza cel mai tare (design, putere motor, carburant, dotari, consum, capacitate portbagaj, cheltuieli de intretinere, etc). Gasiti, apoi, pe net fel de fel de drive teste (de la noi sau de aiurea) precum si forumuri de discutii despre masinile alese. Discutati si cu dealerii, faceti si voi drive teste si poate reusiti sa va hotarati. Succes !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...