Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Oltencele, poftiti la povesti(2)


Recommended Posts

[q]fetele ce s-a intamplat? ne-au inchis subectu' si nu stiu care-i cauza, io sper ca doar am ajuns la pagina 10 si trebuia inchis...ah ce mi-a stat inima in loc...in plus nici nu-l mai gaseam... sa revin...va astept aici sa vorbim si noi una alta... fetelor eu nu am chef de nimic, asa mi-as lua concediu si as pleca undeva la munte...dar din pacate nu se poate[bang] nu am stare, in seara asta merg la aeroport sa-mi astept omu'..si nu mai am stare...asa ca fac ceva util...stau pe [dc] actualizare lista cu oltencele mele: GORJ Doris Geo10 Catan Tzuc Iris Simona73 MonicaGj Monica-Elena DOLJ Florentina Roman F_irewall Karol Janin Alexa00 Willa Valcea Teo1970 Alina Constantin Irinabr Ttik Rujix Andiaroro Crism Camelia-Daniela Camy_2000 Teia Maaria Chatonel Lenna Turnu Severin/Mehedinti Salmida Nedda Luizax Viorela_hoff Polux...astept sa imi spui de unde esti..sa te trec la locul tau Fetelor celor noi va spun BINE ATI VENIT, sedre placuta pe la noi si cat mai multe povesti frumoase... va pup dulce si va astept, [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
chantonel bine venisi, chiar vrusai sa-ti scriu....vazui ca locuiesti in Toulouse, sotu' merge ff. des la Toulouse in delegatie..in seara asta merg sa-l astept la aeroport[avion] daca vrei ceva din tara cand se intoarce la Toulouse...poate sa-ti aduca...asa ca...invitatia este facuta ma bucur ca venisi printre noi... ma duk sa te trec pe lista.. pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chatonel...pai usurel...ca ai timp..cel putin 2 sapt sta acasa...asa ca ai timp s ate gandesti. noi locuim in Bucuresti dar daca vrei ceva din RO...anunti..sau poate ceva de acasa de la ai tai..numa' ca trebe sa vina sa le aduca... pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tzuc, ramasasi pe metereze!! hai ca-mi place. mai dau si eu semne din cand in cand, nu prea des, ca vad ca oltencele nu se calca pe picioare sa-si povesteasca una, alta :( subiectul l-au inchis ca erau multe pagini, nu ca am fi facut ceva rau, nu de alta dar stiu si ei vorba aia cu coatele ascutite:))) chatonel, om fi rude , ce zici? am si eu neamuri indepartate, ce-i drept la bailesti:)). altfel nascuta si putin crescuta la valcea:)) is maaare corcitura. [pup]Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voirela[flo] bine venisi..sedere placuta la noi Chatonel...pai este OK atunci...ee...bun soriciu':-) nu, nu cu aerospatialele, el este programator...si lucreaza la filiala de aici, dar il trimite des la firma muma acolo. Firma nu este chiar in Toulouse, mi-a zis ca merge cu amsina o ora, ...uit cum se numeste oraselul/sat[alcool] fetelor pe unde sunteti? acum ca mi-am revenit eu, voi ati disparut...hmmm pai se poate.. Chatonel, esti plecata de mult? zi-ne cateceva despre tine. Maaria...ma scuzi da ioam uitat unde stai matalutza acum[bang] improspateaza-mi neuronu' obosit. va tzuc dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...