Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Oltencele, poftiti la povesti(2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Uuuuuffff ce ploaie imputita! Uite Anca, asa dispar oltencele noastre - cind ti-e lumea mai draga! Asa ma trezeam eu vorbind de una singura!Karol ma consolase - ei ii placea cum trancan eu!!! Aaaaa - ieri or fi fost fetele la un pahar de zaibar fara praz!Iti trimit si tie Anca, acolo printre soiurile frantuzesti un pahar de zaibar - ii simti aroma?[cheers]Stai sa dea firul ierbii si-ti trimit si praz[:D] Simona cred ca cel tirziu saptamina viitoare rezolvam cu ...beep...de computer! Ce mai faceti, ce mai dregeti?Ca eu sint foarte obosita - aseara jucai cu Oti un fel de tzurca...asa cu vreo 10 baloane si 2 mingi.Fuse bestial, eu cazui frinta si ea ... fresh! Hai la taina fetele... va pup pe toate! DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

capritelor, eu sint cam in ceata :) Vad ca lista oltencelor e facuta sau cu nick-uri sau cu nume (prenume) dar nu cu amindoua... cum sa va invat io daca e asa brambureala? [bang] Doris, mummm, as vrea eu niste zaibarel... praz nu, avem aici gramezi :) astia sint olteni francezi, au praz si bordeaux in loc de zaibar [:D] Toulouse, la ville rose
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele frumoase, Chatonel, lista este facuta cu nick-urile (numele, dupa caz) cu care activeaza fetele pe DC. nu fiti triste ca apar asa rara, la berou nu am timp ca am treaba multa..[bang], acasa mi s-a restrictionat accesul la computador ca are colegu treaba, abia intru seara sa citesc ce mai este nou... na ca m-am vaitat destul..[bang] se pare ca nu sunt singura ocupata...ca este slaba activitatea pe aici. [colegi][majoreta]pt ca am devenit membru junior..nici nu am observat[alcool] maine merg la petrecere cu colegele si boss...ne sarbatorim , numai fetile lcool][ispita][colegi] va pup si astept sa reveniti, [fuga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite ca revin si eu! am fost plecata o saptamana la mama ca ma saturasem de viata de Bucuresti (tzuc, mi-s bucuresteanca cica - pe acte ca altfel tot corcitura) si bine acolo sub Capela... fetele, imi sari inima cand vazui ca ati trecut prin Roaita. subscriu si eu...si mi-ar placea sa deschidem o mica discutie despre profi. ce ziceti? valcencelor va inscrieti? altfel, ce sa va mai spun despre mine? am 29 primaveri, astept un BB in sept. si...ahhhh sa nu uit, maritata c-un moldovean. [bang][bang][bang]. stau si ma minunez...ce-or avea oltencele astea cu moldovenii? (si mi-a zis ea bunica sa nu iau moldovean...dar...). una peste alta nu-i rau:)))) pupici maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tzuc, distractie placuta!!!! Maaria, vorbim despre profi daca vrei, de ce nu? Eu am avut asa: Pavelescu de mate; Comanescu de ro- iar fata ei era in clasa cu noi si chiar a facut si ea filologia apoi, nu stiu daca profeseaza, insa; Cantili diriga si profa de fr; restul... i-am cam uitat, sa-mi fie rusine :) mai spuneti voi si-mi amintesc pe parcurs :) Am facut gimnastica - ca doar era liceu sportiv pe vremea aia- si putin volei. Am facut si balet cu Burlacu, daca o stie cineva. A, sa nu uit :) daca ati avut profesori(oare) cu numele Mustatea, sint neamul meu :) Toulouse, la ville rose
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, oltencelor, s-a instalat o oboseala pe capul meu ca-mi vine sa las totul balta si sa bag un somn de fro' 2 zile.Eu zic ca si vremea asta imputita ma indispune, nu stiu cum e pe alte paralele si meridiane, dar pe la 45...si cit o fi meridianul, e nasol.E, uitati-va si voi ce pot sa debitez... Tanti Nuti - o doamna nemaipomenita care sta cu fie-mea cit prestam noi - a invatat-o tot numele: acum o cheama OTIIA BABA! Va pup pe toate si sper ca miine sa fiu intr-o dispozitie mai zglobie. DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari! Sunt Mihaela si sunt din Craiova si-n plus tare mandra ca sunt olteanca. Am 29 ani si m-am casatorit anul trecut. Eu sunt mai noua pe forumul DC si pana acum n-am intrat la "Prieteni dintotdeauna", dar sunt asa fericita ca v-am gasit! Mai este cineva din Craiova? Va pup si o zi buna! Poate maine vine in sfarsit primavara. Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...