Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Oltencele, poftiti la povesti(2)


Recommended Posts

[biz]'Neata CE mai faceti? Imi cer scuze dar nu am timp in fiecare zi de NET. Eu as sta numai pe forum dar.... nu comentez! Primavara asta chiar e iluzorie... Se anunta temperaturi de 20 de grade.... Voi trece de la palton la costum... Parca nu mai suntem in Romania. Mai avem sa cultivam arahide. [cheers]Ne intalnim la Vilcea de paste?[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Anca, o ave' si o fata mai mica, nu zic nu, dar eu am fost pe la ei intr-o vara, am stat fro saptamina si n-am vazut-o prin casa[:D] Si nici n-am auzit de ea, asa ca...sigur e ala profu'? Irina eu subscriu pt paste la Vl, chiar daca nu sint sigura ca o sa innoptam oe acolo... Arahide...hm! Nu zi de 2 ori ca acu' apare un investitor si-ti fura ideea...[cool] pupice la oltence DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris, il confund atunci, dar nu stiu cu cine :) o sa aflu eu la vara si-ti spun atunci :))) Pina una, alta, mai bine povestiti si voi ce mai e nou, ce mai faceti pe-acolo .... Eu ma chinui pe-aici in sedinte, sapt asta 3 am (2 s-au dus, uf!!) si mi s-a cam luat sa le tot pregatesc!!! Cica de Pasti vine o matusa la mine si ne facem de cap, cred ca o sa iau vreo 2 kg de cozonaci :)) Toulouse, la ville rose
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ideea Doris, Sa stii ca nu e o firma din bucuresti, e firma mea, din Rm. Valcea Daca vrei sa discutam de o colaborare, cu mare placere. Poti sa-mi trimiti un email sa dicutam mai mult. Chiar si pe mesenger. ID r_teia si pe yahoo si pe hotmail. Cine se ocupa de organizarea intalnirii de Paste? [cina2] Teia www.atribut.ro e-mail: editura@atribut.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit eu... n-am apucat sa dau raportul dar am fost plecata 2 zile in provincie, ca a murit bunica sotului. chatonel, motan nu stiu...dar plaja sigur mi-as lua:)) aici pe balconul meu d-un metru patrat sa o "plantez". ca de rest le am pe toate, hehe sunt in zona...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa, venii cu vesti noi, c-am vorbit acasa :) Deci, Tomita Drugan e proful de mate care o are pe fii-sa in clasa cu vara-mea de 14 ani. E sigur :) Si nu ma-ntrebati citi copii are in total ca asta nu mai stiu :) La Vl e frumos, spuse tata si eu abia astept sa vin sa vad cu ochii mei. Imi vine o matusa din ro pt Pasti, o sa facem chef cu taraboi :) Uraaa !!!! Toulouse, la ville rose
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Venii si eu ca demult nu mai fusei pe aici. Mey sunt rupta, am muncit tot week-end-ul cate 9 ore in fiecare zi in loc sa ies si eu sa ma plimb pe vremea asta superba. Acum va scriu cu ultimele puteri dar totusi va scriu ca sunteti dragute foc. Va pupitez dragele mele oltence georgiana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluatare oltence! N-am timp azi nici sa mor, am furat putin sa intru pe aici sa va salut, sa va spun ca ma bucur de primavara si-mi pica ochii in gura de somn. In week-end am avut internetul bushit rau de tot - nu ma intrebati de ce sau ce a avut - mi-am facut 1000 de nervi... Toate bune in rest - imi pare rau ca nu putem sta la taina, dar umpleti voi pagini, nu va lasati, hai ca intru dupa-amiaza sa va citesc. pupice la toata lumea DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...