Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Italia?


Recommended Posts

Dragi mamici, Am postat un mesaj cu acelasi subiect si la forumul interzis barbatilor, dar poate ca in cadrul acestui forum voi avea ceva mai mult succes. Nu de alta, dar problema este relativ spionoasa. Peste o luna ne mutam cu bebe de cinci in Italia si as avea o multime de intrebari de pus? Ma poate ajuta cineva? Pupici, Ana [copil] si Ioana [hippi] ioanap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 1 month later...
Ciao,tutte! este si constatarea mea faptul ca sint putine mamici romance din Italia care au posibilitatea de a intra pe net.Parca toti romanii care vin aici sint condusi de o singura idee,aceea de a cistiga BANI,si iar BANI!Putini au timp si pt alte preocupari,din pacate. apropo de preocupari,voi,mamicile care ma cititi din Italia vreti sa fiti prezentatoare AVON? eu locuiesc linga Modena,dar e suficient sa-mi spuneti si ....am eu solutia ciao di nuovo!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici di Italia, va rog din suflet spuneti-mi, aveti vreuna drum Romania _Italia sau stiti pe cineva care urmeaza sa faca acest drum saptamana viitoare?Am nevoie sa trimit unui baietel aflat la tratament in Italia -Florenta-si mamicii lui un coletel!(Anunturi umanitare-"candva era si el un bebelus plin de viata" Va rog ajutati-ma, cum sa-l trimit? Multumesc Sanatate copilasilor vostri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent! Maana noi venim in Romania peste putin timp si ne intoarcem in Italia la sfarsitul lunii Iunie. Daca nu e prea tarziu pentru tine, spune-ne unde locuiesti. De ce pachet este vorba? Crezi ca nu ajunge prin posta? Pe curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba de un tratament pe care urmeaya sa il cumparam din Bucuresti vineri de la un cabinet de medicina naturista. Am aflat ca nu prea se accepta in colete (am intrebat la Atlassib Iasi)de aceea, m-am gandit ca ar fi mai usor prin cineva . Sunt din Iasi si este posibil-cu ajutorul lui Dumnezeu- sa avem si in iunie ceva de trimis in Florenta, asa ca daca oferta ta ramane valabila, ne mai auzim. Multumim foarte mult
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...