Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Despre picioare si caracter


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by oana cretu
Sunt de acord cu descintec......Ca eu am picioarele cat doua sticle de cola mari una peste alta....[:D][:D][:D] oana-cannes "Si maine mai este o zi..."
Adica cum sunt? bronzate de culoarea coca-cola? lungi? dulci? [:D] Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Eu as intreba acea echipa de cercetatori ce tip de caracter am, in functie de pozitia picioarelor, fiindca ma regasesc in aproape toate. Nu am o pozitie prestabilita, difera de starea mea de confort sau imprejurare. Si sa-i vezi atunci cum incepe[blabla] Sanatate tuturor si picioare frumoase sa aveti Ana[gravi] 18 saptamani "Cand iti ploua in suflet, fa-ti umbrela dintr-o bucurie". Ana Burtch
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Femeile mai timide si nemultumite de diverse aspecte ale existentei lor merg cu virfurile picioarelor indreptate spre interior si stabilesc contactul vizual cu mare greutate. 9. Femeile care stau pe scaun cu virfurile picioarelor lipite si calciiele departate sint nehotarite, scrupuloase si singuratice. 3. Femeile care stau cu picioarele departate mult dau dovada de multa incredere in fortele proprii, dar de multe ori aceasta se poate intoarce impotriva lor. pai asa umbla si stau japonezele... se cam bat cap in cap afirmatiile. n-as crede ca e adevarat ce au dedus cercetatatorii. Iar despre mine... nu am sesizat sa am vreo "pozitie traditionala", aproape pe toate le folosesc depinde de situatie. Mai putin astea tipice "japoneze" pe care le consider dizgratioase. Lia-S
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...