Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Despre picioare si caracter


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hehehe...eu m-am regäsit la nr. 1 si 6...dar nu am gäsit faza cu statul pe jos si cu picioarele incrucisate ca la yoga!![bang] Cit despre lungime, nu le-am mäsurat!!!...sä zicem cä la 1,64m am ca. 90 cm de picioare!!!....deci sint la mijloc...am de toate!![8D]...dacä mai am si tocuri inalte, mä trec cercetätorii la categoria aialaltä!!!...si am probleme cu bärbatii deja fixati!!![:p]....offf, parcä n-as avea destule si färä toace!!![pofta] Da´despre titze nu cerceteazä nimeni nimic???[q]....sau poponetzuri???[:(!] Cit despre picioarele lui Oana, ce sä zic???...ori sint de plastic, si au sosete cu Coca Cola pe ele, ori sint umflate, ori träieste pe picior mare!!![:D][:D][:D] Pupici de la Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by camelia-daniela
Da´despre titze nu cerceteazä nimeni nimic???[q]....sau poponetzuri???[:(!] Pupici de la Cami.
Ba da: TOTI BARBATII LE STUDIAZA SI CRED CA FOARTE ATENT, TOTI, TOTI, DE LA ACEL ADAM INCOACE... [^] !!! SI NOUA NU NE PLACEEEEEEE.... [:D]
Pentru toti BB., toate fetele, toate mamicile si toate burticile, fie ca Ziua de 8 Martie sa va aduca in Viata Primavara, multa Sanatate, Fericire si numai Bucurii... [flo] [flo] [flo] LA MULTI ANI !
Din Timisoara, DARAEL & Maria-Daria (3 saptamani) [flo] “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by danilie
dupa parerea mea toate femeile au cap si stau cu picioarele asa cum se simt ele bine . dani
Dupä pärerea mea, toate femeile au si cap, au si picioare, au si git, au si miini, au si poponetz, au si titze, au si mult farmec!!!...fiecare in felul ei!!! Vä urez la toate titzoasele un LA MULTI ANI !!! mare de tot, cit roata carului!!! Stati cu amindouä picioarele pe pämint, fiti fericite si iubite de "cercetätorii" vostri!!! [pup] de la Cami. [cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...