Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum este cand iubesti si esti iubita(iubit)


Recommended Posts

nu e asa ca e minunat cand sti ca esti iubita de sotul tau,cand iti da de inteles asta infiecare [cina2]zi,cand daruesti iubire,cand ai un copil minunat!voi sunteti iubite?nu e bine?!?atunci cand iubesti si est iubit,trece peste toate relele si lupti pentru ca sti ca ai de ce!mai simte cineva asta? tcris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Intr-un 10 anul acesta o sa avem 10 ani si sper sa am cea mai frumoasa veste, un bebe. E cel mai frumos lucru care mi s-a intimplat, relatia noastra. Va doresc tuturor sa fiti implinite in iubire si sa aveti o viata minunata. There is a difference between knowing the path and walking the path.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum este cand iubesti si cand esti iubit? Greu de exprimat in cuvinte! Dragostea e cel mai minunat lucru pe care poti sa-l daruiesti si pe care poti sa-l primesti. Acest sentiment nu se poate compara cu NIMIC! Este unic, este inaltator, este curat. Eu cred ca nu s-a inventat inca cuvantul care sa descrie dragostea. Dar cine a trait-o, stie ce inseamna; si cred ca fiecare om, a a iubit si a fost iubit cel putin o data in viata. [flo] Laura, mama lui Andrei http://community.webshots.com/user/tcatlaura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Multi inainte Laura! E greu sa raspunzi, cum este. Cand e acasa as sta numai la el in brate, iar cand este plecat lipseste ce-a mai importanta din mine... ne iubim enorm, se vede, se simte... si vreau sa dureze o vesnicie. Dragoste cat mai multa tuturor Ana[gravi] 18 saptamani "Cand iti ploua in suflet, fa-ti umbrela dintr-o bucurie". Ana Burtch
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e intradevar greu de descris... intradevar, cand era acasa eram mereu pe langa el, nu-l lasam sa faca mai nimic, incercam sa ii fac toate placerile, iar cand lipsea stateam cu perna lui in brate. Era frumos. Freia si bebe Alexa http://community.webshots.com/user/freia_ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate Laura... si voi... fiecare dintre noi a iubit si a fost iubit macar o data in viata. E greu de descris cum e cand iubesti si esti iubit, intr-adevar. Noi eram atat de fericiti incat nu mai vedeam nimic in jurul nostru, toate problemele erau egale cu zero atata timp cat eram noi doi sanatosi si fericiti. Parca soarele lumina mai tare si toti oamenii erau frumosi si buni. Trist e cand nu ai sansa sa traiesti iubirea asta toata viata, cand cel pe care il iubesti si pentru care esti totul dispare. Si cand, orice ai face sa iubesti din nou, nu mai poti darui. Si nici nu stii cum sa primesti. scuze, se pare ca m-am ndepartat de subiect..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...