Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum este cand iubesti si esti iubita(iubit)


Recommended Posts

[q][q][q][q] Mi-au dat lacrimile sa citesc randurile voastre. Ce frumos stiti sa scrieti si ce intens traiti sentimentul si starea de iubire, de dragoste. Sper sa reinvat si eu cat de curand ce inseamna sa iubesti si sa fii iubita. Roxana si Lucia Valentina (26.05.02) [mamica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu pot sa spun cum e cand iubesti si ai impresia ca esti iubita... atunci cand iubesti te gandesti mai mult la persoana de langa tine, uiti de problemele tale pentru a-l ajuta pe el, cand sunteti impreuna ai senzatia ca nu atingi pamantul, cand te saruta... nu se poate descrie in cuvinte... pentru mine iubiea inseamna tot, daca nu am o persoana care sa aiba grija de mine si caruia sa-i fiu aproape la nevoie ma simt ca o pisica parasita sau doar o frunza dusa de vant, care nu se agatza de nimic (ufff, ce urasc eu toamna :D) el e acel stalp de care ma prind ca sa nu cad, e tot... gata, termin ca devin cam subiectiva :P love u :D
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca trece o ora fara un sarut, fara o mangaiere sau fara sa-ti spuna cat de mult te iubeste atunci acea ora a trecut degeaba. Suntem impreuna de 14 ani acasa si la serviciu si inca ne iubim la fel ca in prima zi va doresc tuturor fericirea si implinirea mea ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...