Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum vi se pare viata in Japonia? (4)


Recommended Posts

camiT bine ai vent pe [dc]. Julie multa sanatate lui Matei! Ce stii despre acest tip de gripa? Sa imi feresc si eu copilul chiar daca e, deocamdata, in burtica[:D]! "Daca stai sa ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti." [:)] Eliza, [gravi] in 17 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by eli [Julie multa sanatate lui Matei! Ce stii despre acest tip de gripa? Sa imi feresc si eu copilul chiar daca e, deocamdata, in burtica[:D]!
Bey, nu va pot spune decat ca e gripa de tip "Beijing" - iost lamurita bustean. Daca v-ati vaccinat asta toamna, ar trebui sa nu fie probleme. Cred. Oricum, evitati aglomeratia, calatoriile cu trenul etc zilele astea. Tineti-mi pumnii sa nu ma gripez si io - desi, la cate pupaturi de alinare i-am tras lui Matei de duminica incoace :)))) Julie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey fetelor dar atzi scris nu gluma!!!![alcool] Mai avem un pic si inchidem si partea asta .
NinaM i-am povestit si lui barbate-meu faza si radeam ca doi prosti prin casa[:D] Tare de tot! Sa ne mai povestesti despre poznele puiului tau. Si vborba lui Hannen : trebuia sa o lasi pe tanti sa il ia in bratze[:D]
Nanatigru tu prin ce zona stai? Sincera sa fiu eu pana acum nu prea am gasit pe nimeni care sa stea aproape de mine si m-as bucura tare de tot. De condus inca nu conduc. Astept si eu sa treaca timpul si sa pot da pt permisul japonez. Radeam intr-o zi cu Hannen si imi zicea ca are o oferta speciala la covorul zburator al lui Aladin[:D] Doar asa sa ma mai deplasez si eu![:D]
CamiT bine ai venit pe la noi! Sedere placuta si mesaje cat mai multe!
Hannen bey fi-tzi-ar placinta ca numai la aia ma gandesc de ieri si mi se strange stomacul de pofta. [pofta] Sa mai plece barbate-meu prin delegatzii de-astea lungi,ca ma sui in avion si taman la tine la usa o sa ma vezi.[:p]
Angi eu o sa vin in Osaka prin iunie-iulie cred. Am trecut de nu stiu cate ori prin orasul tau, si am fost si la universal studios. Poate cine stie o sa ai timp sa bem un suc impreuna. De ajuns in Tokyo sunt slabe sanse.
Sorina ai reusit sa ii cumperi cadou sotzului tau? Te-ai hotarat pana la urma? Sa ne povestesti cum a fost!![:p] Si bey mai terminatzi cu bunatatzurile astea!! Citesc pe la voi si imi ploua in gura. Si vad ca si aia de pe FBC m-au uitat, nu mi-au mai dat nici un semn de viatza. Vreau si eu branzaaaaaa si suncaaaaa[q] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...