Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tineti-mi pumnii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Carina, stii la ce sa te gandesti? Ca esti singura in fata tuturor, ca esti cea mai tare si cea mai puternica de pe lumea asta. Sunt sigura ca o sa-i faci praf. Suntem MAME si tocmai de aceea avem puterea necesara de a INVINGE ABSOLUT orice obstacol. [cheers] Cu drag, Suntem alaturi de tine, Andreea, Theo si bebi http://webshots.community.com/user/mamicaluitheo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand vreau sa va multumesc tuturor pentru sustinerea si incurajarile oferite. Vreau si sa imi cer scuze ca nu v-am scris mai repede cum a fost la curs, dar se pare ca ne-a venit si noua randul la prins de virusi si ieri calculatorul s-a suparat pe noi si a facut doar ce a vrut el. Cursul a fost ffff ok, obositor peste masura dar exact lucrul de care aveam nevoie ca sa ma reintorc plina de energie la puiut acasa. Cu toate ca eram speriata de curasanti (toti lucreaza in publicitate, iar in echipa mea majoritatea erau de la creatie), de ideile sau intrebarile pe care le-ar fi putut ridica la un moment dat. Au aparut intr-adevar lucruri complet noi pentru mine, dar din fericire m-am descurcat si pot spune ca a fost ce l mai interesant si mai plin de lucruri de tinut minte de pana acum. Va multumesc inca o data pentru incurajari si va urez tuturor sa aveti reinceputuri profesionale postnatale la fel de bune ca al meu. Anda si printesuca Carina (1 an si 4 luni) http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...