Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

problema delicata


Recommended Posts

Buna Antonia, Vin si eu cu un sfat, ca nu ma pot abtine. Cauta o carte despre educatie sexuala si inceaca sa-l convingi sa o citeasca. Pe langa faptul ca este educativa, sunt covinsa ca-i va starni curiozitati. Si daca refuza si cartea, atunci citeste-i ce ti se pare mai interesant sau haios. Spor la treaba Ana[gravi] 18 saptamani "Cand iti ploua in suflet, fa-ti umbrela dintr-o bucurie". Ana Burtch
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu stiu ce sa spun...sint unii barbatii care de felul lor nu au un libidou prea puternic, si asta se manifesta si mai mult la o anumita virsta (dupa 30 de ani in general) si mai ales dupa venirea copiilor. Si noi femeile ne mai schimbam si fizic cit si psihic, nu mai sintem asa deschise la [xinpat] si sintem si mai [grasa] si asta barbatul o percepe chiar daca noi nu spunem. Eu cred ca o vacanta face intodeauna bine si ajuta mult la revenirea acelei flame care v-a facut sa va iubiti de la inceput. Succes Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.In primul rand sa lamuresc ceva,nu are nici o problema de potenta,insa e exact ca in cazul tau,inaioana,adica orice pare sa fie mai important ca sexul,chiar daca este erectie,nu are chef sa faca sex,pur si simplu.Eu sunt disperata,el nu era asa,adica a avut intotdeauna un libido foarte ridicat,iar de iubit cred ca ma iubeste.Dar nici nu vrea sa auda de psiholog.Mai scrieti-mi,ma ajuta oricum sa stiu ca nu sunt singura in situatia asta.Va multumesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si sotzul meu are problema asta[bang]..la inceput era atat de des incat abia mai puteam sta in fund[:D]si acum...mi.e si sila sa mai trag de el si sa aud ca e obosit sau n.are chef-..cel putin la partea cu oboseala ma termina,nu are un job deosebit de stresant,e la birou toata ziua in schimb eu nu l.am auzit niciodata in 4 ani spunand.."sunt in forma",numai obosit...si mi.e ciuda de nu mai pot ca ,atunci cand vrea el nu pot sa.i zic.."n.am chef![}:)]pt ca e si extrem de orgolios si nu stiu cand mai prind ocazia. eu m.am saturat sa trag de el,nu.i mai zic chiar nimic,mi.am luat vibrator[:D](la sugestia lui[:p]si va recomand si voua cu caldura[:D]si acum e totul ok[^]in sensul ca si el presteaza mai mult si bine,ne iubim enorm si suntem foarte atrasi fizic unul de altul...cred ca e cum au zis fetele,fiecare are ritmul sau propriu si asta nu prea ai cum sa schimbi. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca as fi pusa in situatia asta , as incerca "un santaj" as incerca sa-l fac sa creada ca il insel, sa vedem ce ar zice, daca l-ai face gelos, si daca intradevar te iubeste, se va schimba cu siguranta, toti barbatii sunt orgoliosi sa stii, daca nu reactioneaza, e vai! relatia voastra s-a dus...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E posibil sa aibe pe altcineva, dar nu cred ca asta e motivul. Din pacate, mult prea multe femei se confrunta cu problema asta si tot din pacete putzine au curajul sa o marturiseasca. Acum nu pot sa mai zic nimic ca nu mai sunt singura, dar cu sigurantza revin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar ce este de facut atunci cand partenera nu simte nevoia sa faca dragoste, iar partenerul, da? Ea il iubeste, se simte bine, chiar foarte bine cu el in momentele de intimitate, nu are nici o alta relatie? El o doreste, si-ar dori clipe de intimitate mai dese.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca tot a zis bibi ca multe dintre noi nu sunt in stare sa marturiseasca, m-am hotarat sa ma exprim si eu. oarecum aceeasi problema - dorintele mele s-ar exprima mai des decat ale iubitului meu - la el intervine oboseala. are un program haotic de dimineata pana seara, si pentru ca intarzie destul de des m-am gandit si la varianta unei alte "muze". din experienta pot spune ca intr-adevar nu are o alta, pentru ca atunci cand se intampla este destul de precipitat, controlul nu e atat de evident (ati putea sa ma contraziceti sa-mi spuneti ca nu e o problema evitarea controlului, poate!) oricum eu incerc sa nu ma gandesc prea tare, nu vreau ca prin insistenta gandurilor mele sa devina o problema, mai mare decat ar fi. ideea e ca la ora la care vine el obosit, pe mine m-a luat somnul si nu mai am atata energie sa sar la atac. mai spunea cineva ca le place sa fie atacati, e si cazul prietenului meu, insa mai obosim si noi, mai vrem sa fim si noi cucerite, determinate, gadilate, mai vrem si noi sa ni se schimbe starea de spirit, sa primim atentie, gingasie... Uneori la mine e o forma de protest, desi tot eu sunt cea care pierde. poate la un moment dat o sa fac greva de initiativa sa vedem cat tine ideea cu vacanta e extraordinara, dar banii, timpul s.a. ... Sperantza nu moare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...