Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

problema delicata


Recommended Posts

Salut, toate fetele! In primul rand vreau sa-i multumesc Anei pentru sfaturile date.Desi cam tarziu am reusit sa ajung la informatile respective(cateodata calculatorul ma cam baga in ceata[bang]) In legatura cu problema ta, cred ca trebuie sa ai putina rabdare, si sa incerci tu sa-l il ademenesti [xinpat]. Metode cred ca cunosti si tu destule. Eu am avut astfel de probleme atunci cand el avea foarte multe griji si se ferea sa le discute cu mine pentru a nu ma supara sau sa le pun si eu la suflet, incet, incet au disparut, dar la insistentele mele (nevinovate)[:p]. De cand a aflat ca sunt insarcinata, s-a interesat daca avem voie sa facem dragalica, am ramas uimita.Isa este o mica problema, faptul ca eu am avut unele probleme l-a cam speriat si ii este tema sa nu-mi faca mie sau bb-ului rau.Asa ca de fiecare data cand ma sunt in forma il atac(dar asta cam la 2 saptamani), imi este si mie teama sa nu se inchida din nou in el. Multa rabdare!Aplica strategiile cele mai banale, dar fi ferma pe pozitie!!![vrajitor] Onitoiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by chatonel
Cris=ystinne, eu zic sa nu ii citesti subiectul de-aici. Nu cred ca ar da nici un rezultat... Daca el e prea putin pofticios fata de cit esti tu, mai sint si alte solutii (pt tine) si banuiesc ca te-ai gindit indeajuns la ele pt ca le-ai enumerat in fata lui :( Te-ai gindit ca poate pe el nu il deranjeaza daca apelezi la ele? Sint barbati care nu au simtul proprietatii. Stiu, se poate sa ti se pare scabros ce spun, dar e adevarul gol golut. Toulouse, la ville rose
Chatonel, nu i-am citit, i-am povestit [:D] Cum ca e ingrijorator faptul ca tot mai multe femei se plang din cauza acestui aspect. Am discutat din nou, ce il deranjeaza, ce nu il deranjeaza. Problema este ca nu putem nici unul sa generalizam. Ce ii place o data, nu inseamna neaparat ca ii va place si a doua oara. Dar si-a dat acordul pentru diverse chestii erotice (filme, lenjerie, mangaiieri, etc.) cica, astea daca vin in momentele potrivite e cam greu sa fie ignorate de un barbat (nu a vorbit numai de el). Cat despre simtul propietatii [:D] cica, decat la clubul cu swingers [:D] (oricum a fost o gluma ca eu nu as avea de data asta tupeu) mai bine cu prietenul "vibrator" ca pe ala nu e gelos [:D] Scuzati [:I][:I] Cel mai greu este insa cand te faci frumoasa, sexy (cel putin asa crezi tu) si te dai pe langa el, dar el nimic. Asa ca am mare grija cand fac asta; am remarcat ca se intampla sa fiu refuzata daca e stresat, suparat, obosit. Oricum, la mine a dat rezultate aseara ca am vorbit despre subiectul asta. Astazi oare o mai merge ?[:I] Dehh... asa is eu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Draga Antoniad imi permit sa iti dau si eu o parere desi cred ca esti satula de ele si vrei o solutie. Ce ar fi sa nu mai insinti pe tema sexului in fata sotului tau. Scuza-ma ca iti spun dar marea lor majoritate sunt niste fraieri pt ca nu vor ceea ce ai ci ceea ce nu pot avea. Sa iti dezvolt ideea mea. Ce ar fi sa te imbraci in lenjerii sexi ( o camasa de noapte noua, compleuri noi, barbatilor le mai plac si jartierele si coirapii cu banda )dar sa o faci pt tine si nu pt el si sa pari indiferenta. Sa te faci ca nu il observi cand se uita la tine sau sa treci "din greseala" in fata lui intr-un neglije spunand ca trebuie sa te duci repede undeva si sa il lasi sa se gandeasca la tine. Poti sa incerci sa ii povestesti despre niste intamplari imaginare legate de prietenii tai ( ca ce au facut sau ce idee legata de sex au avut )de parca tie nu ti-ar fi trecut prin cap. Si am vazut ca ai un copil, stiu ca esti mama in primul rand dar FII FEMEIE si comportate ca atare. Te are si nu mai esti interesanta. Nu ii mai da totul pe tava si sa vezi ca va deveni interesat din nou. Eu asa vad lucrurile si sper sa te ajut. Iti doresc multa bafta si partide cat mai multe si mai placute in viitorul apropiat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...