Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

mamici din Iasi


Recommended Posts

sunt o mamica cam singurica,m-am mutat nu de mult timp in bloc nou si nu prea mai am prietene(toate au pleca...),prietene mamici nici atat .al meu print are 1 an si 6 luni si tare mi-ar place sa ne intalnim sau se mai vorbim chiar prin mesaje aici la"despre copii"va pupacesc dulce si sa auzim numai de bine [si-eu] lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna,Lacramioara! Uite ca si eu chiar acum ma gindeam la un astfel de subiect,si tare m-am bucurat cind am vazut ca este. Eu am o fetita de 1 an si 4 luni si un bb mic,mic in burtica si mi-ar face placere sa mai vorbim si poate chiar sa ne intilnim ca si eu duc lipsa de pritene-mamici. Pupici si de la mine! [mamica]Teodorei[gravi]in 17 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai suntem destul de multe din Iasi si chiar ne-am intalnit de doua ori (eu am fost numai la o intalnire). Eu am doi baieti: un baietel Otto de aproape 6 ani(implineste in aprilie) si al doilea, Matei care face 2 ani in iulie. Din ce am retinut eu si mai si corespondez cu cateva din fete, dein Iasi sunt:(iti scriu nick-ul lor) palmyrah, ymellda, acvi, ioana, carmenp, adi69, Elena_I,adda,l-carmen2003, orzu irina, MALUBA, si cele pe care nu le-am enumerat sa ma scuze, dar neuronul nu mai e functional la ora asta.. Poate daca se mai incalzeste un pic reusim sa mai facem o "intalneala". Pupici si sanatate la puiuti, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc si nu va pot spune cat m-am bucurat cand am vazut ca am primit raspuns la mesajul meu,sincera sa fiu imi cam pirdusem speranta.abia astept sa ne intalnim cand propuneti voi eu sunt prezeta.si vreau sa mai tinem legatura si prin mesaje aici la"despre copii".sa vina caldura ca numai "scapati de mine" abia astept sa ne intalnim.va pupacesc super dulce[pup] lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lacri, numele imi e taaaare cunoscut. Esti cumva din VS? sau cu ISE-ul la activ? Ah fetelor, nu mai venim de paste[q][q][q]mi-e dor de voi, abia astept sa ne vedem la vara, poate chia in Gradina Botanica, ce idee buna! La studiat "bubuuza" si "foaia" si toate alea. Da, da! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezenti si noi la apel[flo]!! Ma gindeam ca daca tot e moda cu adoptiile(gropi,sine de tramvai,etc),sa adoptam si noi citeva banci in Copou[:D],ca si eu ma gindesc sa-mi fac veacul vara asta pe acolo,impreuna cu mogildeata mea de 11 luni Alex. Deci...pe cind prima intilneala?? Gabi si Alex[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...