Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Iasi


Recommended Posts

va multumesc mult fetelor, sunt, de fapt suntem [9cer]... e o senzatie pe care cele mai multe dintre voi o cunoasteti... de acum ne rugam ca totul sa fie bine, si viitorul Craciun sa-l petrecem ca cea mai fericita familie. [pup] de la aime [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[si-eu]buna fetelor!ce faceti ati plecat la plimbare ,nu?a dat putin caldura si nu mai sunteti nici una la calculator.adevarul este ca nu prea iti mai vine sa stai in fata monitorului cand auzi cum canta pasarelele afara si copiii care tipa si se joaca.poate avem noroc si nu mai vine frigul....cred ca mai toate ati fost azi in Copou a fost bine nu?eu azi am lipsit,am tras chiulul ,l-am lasat pe Fabian la mama iar eu m-am relaxat in cea mai mare liniste vreo 2 ore in cada ,in apa fierbinte cu spuma,mi-am incarcat bateriile....va pup dulce si daca este cald eu sunt prezenta in Copou mai toate zilele [pup]sper sa ne intalnim lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cheers][bis][bis][bis]Aime sincere felicitari!iti urez sarcina usoara si te rog sa traiesti din plin si sa savurezi fiecare zi din aceste 9 luni,sunt unice ,sunt minunate chiar daca ai greturi ,chiar daca nu iti mai ajunge tot oxigenul din lume ca sa respiri mai ales ca vine vara si canicula,chiar daca nu poti sa dormi sau chiar daca.......(sunt multe)....iti va fi dor de aceasta perioada este asa de minunata....te pup super dulce si sa nu uiti ce te-am sfatuit,iti urez multa,foarte multa sanatate[pup] lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata fetele! ce ziceti, vine primavara? astazi implinim 5 saptamani. Nu m-am simt rau de loc pana acum, doar din cand in cand cate o durere f usoara de burtica imi aduce aminte ca mai e cineva cu mine. Ati avut si voi dureri de burtica, mamicilor? azi ma simt cam asa...ingretosata...nu f tare, dar suficient cat sa nu fi mancat de dimineata...Da' e o greata dulceeeeeee, super asteptata. Va pupicesc si va "astept" pe forum. aime [gravi] 5 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Veve e mamica,Veve e mamica,Veve e mamica[bum]Felicitari,crestere usoara si un bb sanatos! Aime,daca sunt dureri asemanatoare cu cele de la menstruatie,atunci sunt mici contractii si poti lua No-spa,daca nu,mergi la doc Rosa,stam aproape!Cit despre internet,noi avem de la Rds,platim 9 dolari/luna+tva(abon.de 500Mb). O zi buna in continuare! [mamica]Teodorei[gravi]in 19 sapt. ana maria,DPN 15 august,dr.Mihaela Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:o)]Buna fetelor!sunt epuizata,azi am strabatut tot Copoul (aproape) ,am stat cu Fabian vreo 4 ore si tot ne-am plimbat pe la lei apoi am fugit dupa porumbei si apoi am mers in parcul pt. copii de langa Gradina Botanica.A fost o nebunie[copil] ....am jucat gooool,ne-am tras in toate scranciobele posibile,ne-am catarat pe toate bancile....si strengarul meu dupa asa o zi plina nu are de gand sa faca amiaza iar eu ....nu stiu cum sa mai tin pasul cu el ca sunt franta. [si-eu]azi nu prea au fost copii ,cel putin noi ne-am intalnit doar cu catva bebelusi....voi unde ati fost? va pup dulce si poate veniti maine la lei.[pup] lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...