Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

mamici din Iasi


Recommended Posts

ce placut e cand iti ureaza cineva buna dimineata si o zi buna! Buna dimineata si tie, roberta si sa ai o zi senina! Ce bine ar fi daca ne-ar oferi cineva in fiecare dimineata cate un zambet:) Uneori suntem asa de prinsi de evenimente, un copil plange [mamica], celalalt striga "mamiiii, tatiiiii, papaaaaaa" [papica] si nu stii cum sa te misti mai repede sa se opreasca balamucul. Apoi unul adoarme, celalalt merge la plimbare si tu iti oferi portia zilnica de DC. Si ce gasesti? un buna dimineata sincer si o urare la fel de sincera! si te surprinzi zambind si simtindu-te bine, bine de tot, dintr-o data te relaxezi, iti iei cafeluta [cafea] si te bucuri de liniste[hippi]. Multumesc! o zi buna tuturor! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cristina, ce dulce esti, chiar am vrut doar sa transmit un zambet si o urare sincera tuturor prietenelor de aici, mai ales ca eu traiesc intr-un superstress continuu la serviciu si incerc sa "fur" cate o clipa de bucurie atunci cand reusesc sa intru pe DC. Inca o data, o zi frumoasa si cu mult soare! Roberta + BeBe scump din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buuuuuuuna dimineata!Cit o fi ea de buna....Mai avem parte de soare astazi!Se pare ca se cam schimba vremea asta![xx(] Subscriu si eu la dependentza de DC!Norocul meu e ca stau acasa si am toata ziua la dispozitzie si pt.alte treburi! Mai fetelor,dar chiar nu reusim sa scriem un capitol,pe unde suntetzi?[?] [mamica]Teodorei[gravi]in 19 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat si eu putin (ca atit imi da voie gigilicea mea) sa va urez o zi cu soare tuturor (desi la Iasi e tare innorat). Giza mea are la 6 saptamini 4,200 Kg (s-a nascut cu 2,500) si am mai adaugat niste poze recente la albumul cu Erica la o saptamina, unde puteti vedea si pe mami si pe tati. Multa sanatate tuturor! Elena si Erica http://community.webshots.com/album/118077613bBQpCl
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti !! Sper sa apuc sa scriu si eu citeva rinduri acum cit doarme dusmanul!!Si noi iesim acum zilnic citeva ore bune la aer(cu sau fara treburi[:D]!!).Ieri am fost in Tatarasi cu Alex si dupa ce a fost o perioada cuminte chiar a si dormit putin ,a inceput o repriza de plins cum nu mi-a mai facut niciodata,m-am urcat urgent in maxi cu gindul ca se va potoli dar cum de la Dispecer pina la 2 Baieti a tinut numai o gura a trebuit sa cobor si sa vin cu taxiul acasa(noroc ca a cintat Holograf in taxi si s-a potolit ca altfel imi percepea taximetristul taxa de stress[:D]!!).Citesc si eu subiectul cu "micul dictator "si ma ingrozesc cind vad ce urmeaza[:(!]!!! Miine sintem chemati la vaccinul de 1 an si am emotii,ultima oara mi-a facut febra[V]!! Si eu sint dependenta de DC de 1 an si ceva ,dar acum mai mult citesc ca Alex sta cu mina pe mouse ,se distreaza deschizind ferestre pe ecran sau mai nou gaseste combinatii de taste ,ca stam si noi si tragem cu ochiul ca mai invatam cite ceva de la el!! O dupa amiaza placuta tuturor!!! Gabi si Alex[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...