Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Iasi


Recommended Posts

Buna dimineata! Ce zi frumoasa e azi, nu ? Numai chef de servici n-am...dar asta e...tre' sa muncim ...ca sa traim [:D]. Roberta04, am vazut ca si tu mergi la d-na dr. Grigore si cum suntem de aceeasi varsta si la prima sarcina...ar fi interesant sa mai schimbam impresii...Poate pe PM ca sa nu plictisim lumea... [pup] aime [gravi] 5 saptamani si 3 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neatza si la voi! la noi ningeeee!!! avem 20 cm de zapada!!! am imbracat cosmonauta mica si am trimis-o la zapada, ii place tare mult. Numai mie nu-mi place ca m-am saturat de frig si primavara asta e tare capricioasa. Patrick n-are chef sa doarma si sta cu ochii in ecran f interesat de ce fac eu zici:) V-am pupat si o zi buna! Un Paste Fericit! [paste] Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu cu Mihnea la vaccinul de 2 ani si jumatate DTP - a plins un minut si apoi a zis ca mai "ta a doamna doctoc"...adica mai sta la doamna doctor. De dupa amiaza probabil vor incepe si durerile de piciorus.Prietena mea care a vaccinat simbata baietelul mi-a spus ca l-a durut vreo 2 zile[q]. Multa sanatate tuturor si week-end placut! Miine imi iau o zi de concediu(restanta de anul trecut)asa incit nu voi fi pe net. [flo]Cristina si Mihnea Acvi,ce face Alex,cum a fost la vaccin? Burtici dragalase puteti schimba impresii si aici ca sa traim si noi emotiile voastre![flo]Cristina si Mihnea Cristina,aici deja au aparut frunzulitzele la liliac.Am si uitat cum arata zapada!Pupicei la nazdravani![flo]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, week-end placut si ai grija de Mihnea (ce nume frumos are puiul tau!). Impresii de burtici: bebelusul meu misca de cateva zile, astfel incat eu m-am transformat intr-un zambet umblator, abia astept urmatorul control, probabil la sfarsitul saptamanii viitoare, poate aflu atunci si ce este!! Oricum, am emotii, sunt la finalul unui tratament pentru mentinerea sarcinii si sper sa fie totul bine. AIME, tinem legatura!! Si evenimentul trebuie marcat! [berica]..poate candva. Roberta + BeBe scump din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu trebuie sa merg cu Andra la vaccin. Doctorita pediatra mi-a spus ca pot merge oricand intre 2 ani si 2 ani si jumatate, iar eu vreau sa o fac inainte de Paste, intr-o vineri, ca sa pot sta cu ea putin acasa, cat vor fi problemele cu piciorusul. Chiar, este necesar sa fie la final de luna, se face pentru mai multi copii de-odata sau se poate numai un singur copil? Lacri, ce mai face puiul tau? Multe bucurii tuturor. Alina si [copil] Andra - 2 ani !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup]Aime si roberta aveti grija de voi,nu va stresati prea tare cu nimic,odihniti-va in week-end cit de mult puteti pentru a fi totul OK. Roberta si eu am facut tratament pentru mentinerea sarcinii in primul trimestru si nu am avut nici o problema,bebe a fost perfect sanatos si mincacios,asa incit stai linistita. Fetelor puteti marca cu "tampanie=sampanie"pentru copiii![:D] Week-end placut si vreme frumoasa! [flo][pup]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu]Buna fetelor!eu am dormitat mai toata ziua ,m-am trezit cu o durere insuportabila de cap si am stat mai toata ziulica in pat iar sotul meu a facut treaba pe la bucatarie si Fabian dupa ce s-a chinuit de nenumara ori sa ma dea jos din pat a renuntat si s-a jucat asa cu mine (imi aducea jucarii la pat).ma cap pun pe ganduri durerile astea de cap repetate ca din decembrie tot ma cam trezesc cu dureri de cap,am dat vina de multe ori de oboseala dar nu stiu ce sa mai cred lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...