Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

mamici din Iasi


Recommended Posts

[bis]am trimis din greseala mesajul si am revanit ca sa va mai scriu cate ceva . Azi a inplinit strengarul meu 1 an si 7 luni,am flacau mare ce sa zic ,chiar ma gandeam mai devreme cum era acum un an....ce a mai trecut vremea......[cheers] lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[bang]iar am trimis din greseala ,adevarul este ca ma calareste si Fabian si mai apasa si el pe aici ce sa fac ,asta-i treaba!vroiam sa va mai spun ca va pup super dulce si sper sa ne intalnim ,care puteti sambata in Copou ,poate va fi cald.[pup]multa sanatate lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buuuuuuna dimineatza!Si eu prezenta,ca tare imi place cind vad ca mai scrietzti! Si al meu bb misca de vreo luna si ceva,ma simt tare bine,sunt pofticioasa din cale-afara,iar la control voi merge peste doua sapt.pt.echo morfo.,dar am sa-i spun dr.Grigore sa nu-mi spuna ce am ca vreau sa fie surpriza. Iar pe Teodora mea,mi-a papat-o bine un tzintzarel si mi-e tare ciuda.Am oroare de ginganiile astea. Alina,cam asa este:ei primesc la o anumita data vaccinurile,si odata desfacute trebuie si facute,mai ales ala care ii pune doua picaturi pe limbutza,nu poate sa desfaca numai pt.un singur copil. Lacri,sa fie sanatos!Iar cu durerile de cap,mai stiu eu una:cica(e ceva din popor)dupa ce ai nascut(normal)tre'sa te legi la cap cu ceva ca sa nu ai dureri de cap(pt.tot restul vietzii!!!???).Desi eu nu am facut asa,si mai am dureri,rare!Dar incearca o cafea,daca bei...Miine nu stiu daca ajungem in Copou,mai degraba duminica,ca miine e zi de facut papa si e si tati acasa si ma mai ajuta el. Cam atit!O zi buna!Mai vorbim! [mamica]Teodorei[gravi]in 20 sapt. ana maria,DPN 15 august,dr.Mihaela Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti,ma uit pe geam la cit de innourat e afara si parca si-n sufletul meu e la fel!!! Baietii mei dorm, iar eu in loc sa ma bucur de aceste momente de liniste si sa ma gindesc la ceva frumos ,ma gindesc la toate nerealizarile si dezamagirile mele!! Simbata Alex implineste 1 an si sentimentele mele sint amestecate,bucurie dar si putin regret ca timpul zboara atit de repede!!De cind a aparut el in viata mea, realizez cit de repede trece timpul ,mai ieri se ridica pe virfuri in premergator sa poata roade coltul mesei,azi deja se apleaca putin pt aceiasi operatiune,mai ieri mi-au dat lacrimile de bucurie cind s-a ridicat singurel in patut ,azi ma trezesc cu el in bucatarie dupa ce depaseste cu succes cele doua praguri de pe traseu!! Cristina,nu stiu ce noutati sint pe aici ca eu ma plimb prin zona ,dar promit ca saptamina viitoare daca e frumos voi colinda mai mult si te informez[flo]!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acvi,asta e bilantul la un an,stai sa vezi cind o fi la scoala!Imi inchipui cu,cita nostalgie iti vei aminti de ce a fost.Si eu ma mai gindesc uneori la momentele astea,si ma gindesc cit de repede are sa treaca timpul cu doi copilasi.Las'sa fie ei sanatosi!O fi vremea de vina...pt.nostalgia ta! Cristina,dar ai de gind sa vii in RO? Uite ca a iesit un soare....cu dintzi! O zi buna!Sau ce a mai ramas din ea... [mamica]Teodorei[gravi]in 20 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Hello, fetele! ce faceti? e o zi cam mohorata, dar asta nu trebuie sa ne strice dispozitia...deci o zi buna si o saptamana buna va doresc [pk]...si spor [biz] la ... curatenia de primavara [vase][spala][rufe].... aime [gravi] 6 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

IERI au inflorit zarzarii....Primii mugurasi au pocnit pe la prinz,dar probabil din cauza temperaturii care a scazut considerabil in ultimele ore,probabil va mai dura un picutz pina tot copacelul va fi plin de floricele! O saptamina usoara si prospera tuturor!! [flo][pup]Cristina si Mihnea vaccinat[:D] Am scapt si de ultimul vaccin pina la 7 ani.Uff...A fost mai greu joi,pentru ca l-a durut piciorusul,dar de vineri si-a intrat in ritm[:D],mai ales ca a venit nanul de la Tecuci si trebuia sa-i arate ultimele nazdravanii!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...