Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Demachiant ochi+mascara


Recommended Posts

Ceao, In ce priveste ale frumusetii...am doua intrebari : Prima e ce marca de demachiant sa utilzez pentru ochi pentru a scoate mascaraua fara sa-mi ramina negru sub ochi si a doua zi ? Iar a doua ce marca de mascara colorata as putea utiliza ca sa se si vada culoarea (albastra, mov, verde...) Merci ! Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si la mine merge cel mai bine tot demachiantul de ochi de la Nivea, sau cateodata de la Garnier (mai rar)...... Mascara??? Cred ca cele de la l'Oreal m-au satisfacut [:D] cel mai bine pana acum...... Venera si [copil] Markus (10 decembrie 2003) http://community.webshots.com/user/rothgross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ungureaa
Eu am folosit de la Yves Rocher, era mai uleios dar f. eficient dar eu as dori unul cremos si foarte eficient,
eu folosesc tot de la yver-rocher, Bio-Calmille,( de plante) este..cremos in orice caz nu, poate apatos, dar curata. f.bine si dupa demachiere nici nu obs. ca ai dat cu ceva pe fata. poti sa aplici apoi linstita stratul de creme de noapte sau zi, vara o spalare prealabila. din aceeasi gama, bio-calmille, eu folosesc si crema de zi si noapte/ uneori [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci pt. raspunsuri, eu am folosit deja demachiantul de la Nivea (in sfirsit au aparut si aici, ca inainte le ''importam'' din Romania...)si mi s-a parut ok insa nu stiu daca scoate si mascara-ul cum trebuie (mai ales cel rezistent la apa). Iar mascara colorate port peste cel negru ca sa dau niste nuante interesante genelor care astfel se asorteaza cu machiajul care-l port in acea zi. Insa am un mascara albastru de la Yves Rocher care nu se vede ca e albastru deloc. Doar unul verde am care se vede, e de marca Caroline. Asa ca daca stiti si alte marci mai ''vizibile'' astept raspuns. Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...