Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Demachiant ochi+mascara


Recommended Posts

tocmai am terminat demachiantul de la nivea de care am fost destul de multumita. am mai folosit si pe cel de la L oreal dar nu mia placut, si pe cel de la diadermin, la fel. Acum am luat de la Vichy si m am demachiat foarte usor asta seara. eram data cu fond de ten, pudra, rimel..ser sa fiu multrumita fiindca am auzit ca sunt mai bune produsele din farmacii rimel colorat de la niveea dar nu sunt foarte incantata pt ca nu se vede foarte bine ca e albastru, are doar tente. imi place sa folosesc rimel negru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Despre demachiante : Am folosit si BioCalmille de la Yves Rocher - este foarte bun si delicat. Dar cel mai bun pe care "am pus ochii" in cazul unui mascara rezistent a fost cel de la Artistry (Amway) special pt. ochi si buze. Nu lasa deloc deloc culoare in jurul ochilor. In general, cele bifazice sint bune pt. curatarea eficienta a mascarei rezistente. Trebuie doar sa-l agiti bine inainte de folosire ca sa se amestece cele doua substante, uleiul si partea neuleioasa. In plus, cel de la Amway este si f concentrat, e suficient sa pui 3-4 picaturi pe un tampon umed si totul se rezolva. Iar daca in Canada e mai ieftin decit cele de la L'Oreal, atunci eu zic "Go for it".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La demachiante nu ma pronunt si deci nu am cum sa te ajut, pentru ca nici eu nu sunt foarte multumita de demachiantul meu, cu toate ca este Nivea. Cred ca mai depinde si tenul fiecareia. Dar mascara.... pentru mine, si nu numai pentru mine, pentru toate prietenele mele, poarta un singur nume : MAX FACTOR. Atat cu laudele , ca pe urma o sa ziceti ca le fac reclama ...[:D] pupici do your best and be the best!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc un demachiat de la Nivea care e si pt fata si pt ochi.Mi se pare f bun si nici nu trebuie sa ma complic cu doua produse.Mascara colorat insa nu am folosit niciodata.Cezarutza,tu ce mascara folosesti de la Max Factor?2000Calories?Eu folosesc acu Maybelline Volum Express si nu-mi place deloc.Inainte am folosit L'oreal Arhitect si a fost bun,dar totusi vreau un mascara f.bun[:X].Ma gandeam sa incerc 2000Calories sau Volume de la L'oreal...pe mine volumul ma intereseaza cel mai mult.Ma ajuta cineva??[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...