Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Usa,poftiti la o barfa! (2)


Recommended Posts

Alinuta, am iesit din nou cu un "tip"- azi nu ma poci abtine, asa intre doua rapoarte mai bag un ochi pe forum. Du-te la Marshall's sau TJ Maxx, ori Ross, nu stiu unde locuiesti. Astea au sectie cu cosmetice si alte mish-mashuri. Acolo gasesti lapte demachiant, nu apa de clatit (stiu eu ca in supermarket numai din ala gasesti)parfumuri, sampoane, etc, multe de productie europeana, australiana, si de alte neamuri. Ma duc inapoi la numere. Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
TJ Maxx-u' rules la capitolul cosmetice,parfumuri,incaltaminte si bijuterii!Chiar azi mi-am luat un gel de dush englezesc cu parfum de lacramioare (floricicile mele preferate...ca ma si numesc Lacramioara printre altele[:I])...iti lasa gura apa!Intr-adevar au cosmetice de cosmetice;si sotzu-si ia de-acolo tot geluri de dus,unele nemtzesti (Vicenzo Nardi parca se cheama)...mmmmm!si pi el iti vini sa-l mananci...da' nu-l dau io![:p] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o intrebare care ma "roade" tare. E pentru cele care aveti copii mici, sub 3 ani. Cine va sta cu copiii cand sunteti la serviciu? Io sunt intr=o dilema, ca sa nu-i zic incurcatura, am un bebe de aproape 4 luni, dar nu vreau sa-l trimit la daycare. Acuma sta cu mama, dar ai mei s-au mutat inapoi in Ro, si ea e aici de peste 4 luni si ar cam vrea sa mearga inapoi. Am incercat sa aduc pe cineva din tara, dar cum era de asteptat i-au refuzat astia viza. In tura a doua vine soacra-mea, care are viza pe 10 ani, dar dupa aia nu stiu ce sa fac. Poate imi dati vreo idee. E exclus daycare-ul pana la 3 ani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sal'tare fetele! [flo] am lipsit si eu 5 zile, am fost pina in patria-mama, si uite ce v-ati intins la povesti! ca tot vorbeati de verdeata: mi-am luat din Romania niste plicuri cu "Verdeata din gradina" de la Knorr... o nebunie! abia am gasit! sunt combinate: marar cu patrunjel, si patrunjel cu telina. mai sunt si cu rosii si ardei, dar alea nu-s cine stie ce. eu am golit tot raftul unui supermarket din Piata Amzei, pt ca numai acolo am gasit verdeturile astea. nici macar la en-gros nu mai aveau. moa sunt in Atlanta, GA, dar numai pina prin iunie, ca noi, de fapt, suntem rezidenti in Canada. inclinam spre a locui in Calgary sau in Vancouver, da' pina-n iunie, cine stie ce idei ne mai vin?[^] oricum, cert e ca nu mergem in Quebec, ca ne-am obisnuit cu stilul de viata american, si cu francezii nu suntem prieteni la catarama... sunt posesoare a una bucata sotz, roman si bun. bebei nu avem inca, si n-o sa facem pina nu ne stabilim de-a binelea undeva, pt ca prea suntem ca tiganii cu cortul [:D] despre cosmetice: eu imi iau de la ULTA. crema preferata: Eucerin Q10. parfumul preferat: 212, de la Carolina Herrera. imi place si Blue, de la Ralph Lauren. ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu aida_o sunt rezidenta in usa....am venit cu loteria. cu toata familia..si sunt si rezidenta in canada...pt ca am luat dupa sotul meu cind m-am casatorit in canada...el neavind acte a asteptat pina le-am primit...si eu am primit si de canada...asa ca ma mult si eu unde imi place mie mai mult...dar tot mai frumos e in MI-TROY in usa...in canada e un stil mai european...dar e frumos si acolo.in usa in detroit m-am obisnuit ca acolo toata fam e...dar in canada nu am decit prieteni si atit. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...