Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Usa,poftiti la o barfa! (2)


Recommended Posts

Lauraaaa, ce ma bucur! Deci duminica te cunosc pe tine si barbatii tai! Ia sa vezi ce rasfatata ai sa fii in cativa ani, cand or sa creasca! Stai sa ma gandesc la nume. Mie imi place Eric, suna simplu, frumos si sexuos. Si am inatalnit si un tip care era exact asa ca numele.(nu ma spui barbatului, da? a fost oricum inaintea erei noastre[:D]) Veve, condica de reclamatii! Adeka , sa ma uiti tu pi mini, mey? Pune acolo cu plaivaz si numili meu la Michigan, pliiiiz. Sa ma vaza lumea si sa stie: cum intri in Detroit pe dreapta. Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ma fetelor si eu asa as veni de 8 martie, ca doar stau in troy......dar nu stiu daca o sa pot...mi-ar placea sa va cunosc si eu pe voi. ce frumos subiect ati deschis...de ce nu m-ati anuntat si pe mine de el ca veneam demult la birfa[:D][:D][:D][pk][si-eu]printre voi. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haa?! am trecut deja de episodul pilot in care se traficau leusteanuri si branzeturi bulgaresti? suntem tari :)) avem si un baietel in familie, gata! Felicitari, Laura Oprescu, sarcina usoara in continuare [flo] ce ciudat este sa participi la un topic de-asta care nu se mai sfarseste...am citit mereu de pe margine( Veve, boala grea chestia asta:) ) discutiile de la tari straine plus topicele cu mamici si bebelusi etc, dar e chiar mistocut sa faci parte dintr-un grup de conversatie; o floricica pentru mihaela ca ne-a daruit asa martisor frumos. [flo] bezele tuturor si un uichend constructiv va doresc [grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LAURA TAKACS, da sigur ca m-ar interesa sa cunosc si mai multi romani! noi aicea suntem deja un grup de 8 romani toti colegi mai in acelasi departament la aceeasi facultate, mai stim o gramada de alti studenti romani si professionals..., e o comunitate mare aicea...[:D] abia am citit cat de cat ca tare ati mai barfit... CONCHITA io m-am obisnuit cu detectorul de fum si galagia lui sotu il mai injura...[:D] nu scriu prea multe ca bebelusul meu e racit bocna ii curg mucii in guritza si fac aburi in toata casa si sunt ready cu pompitza...., ma scuzati de exprimarea poate neplacuta....[copil][medic] KIM multam de raspuns [flo]. catel mi-as lua si eu numai sa ma mut undeva la casa si tot din Romania, sau Ungaria.... VEVE faina treaba ai facut cu listuta mai ales ca eu ma intrebam de ce clevelandul nu e langa detroit sau ohio langa statele cu N [:D] pupici, allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mei ANDRUSKULE,fii blanda si nu da tare(poate-mi place!![:D]),da dupa cum binevoiti sa observati io numa' am preluat si prelucrat lista initiala si n-am bagat pe nimeni cu fortza ca intram pt.viol,pacatili meli!fetili-or vinit frumusel la vorbitor,s-or prezentat si le-am luat in evidente.Deci nu-i vorba de discriminari si alte d-astea de care zici tu![flo] Lauriciule,sa-ti traiasca outz no.2 din famelie (ca pa'l mare nu-l includ in categorie din necunostinta de cauza[:D]) si sa-ti umple sufletelu' cu mandrie materna asa cum se cuvine unei posesesoare de baieti respectabile.Io ma gandeam ca daca nu ne-ncumatrim din motive de distante,macar ne-om incuscri;da vaz ca nu iese de nici o culoare!Sau mai stii??!?!!?[alcool] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura O., felicitari! Sa-ti traiasca bebelashul din burtica si ceilalti doi berbanti! Mie imi place Andre, cu accentul pe a doua silaba, si Alex in diverse variante, iar daca tie-ti place Joshua, io zic ca merge si Joshua Oprescu, de ce nu? [:D] Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DubluV, te pup dulce pe gegetutul ce m-a adaugat pe lista impricinatilor. Si mi-s si singura cu smiley! Si la faza cu violu' daca-i in grup e si mai si![sm][ups] fetili, sper sa stea in picioare subektu pana-mi fac si io coraj sa raspund cu-adevaratelea la el. sa particip activ si constructiv, adeka. Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

laura eu iti dau citeva nume de baiat poate iti alegi de aici.le-am mai scris eu pe undeva dar nu stiu pe unde. asa deci:incepem....edward,thomas,raoul,tiberius,jonathan,nicholas,anthony,,michael,denis,james,marcus,timothy,kevin,nathan,jason,richard,justin,brian,jesse,ruben,raphael,walter,johnny,lori,brandon,,mario,fabio,mark,matthew,philip...si mie imi place foarte mult numele acesta fineas.......merge fineas oprescu...sa iti traiasca puiutu din burtica[flo]. ti-am scris atit de multe...poti sa alegi tu care se potriveste bine. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...