Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Usa,poftiti la o barfa! (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ma bag si eu in seama. Laura Oprescu,sa fie sanatos si frumos ca maicasa.Restul nu conteaza.Fie ce o fi numai armata sa faca,vorba colegului [:D] Noroc cu dc-ul ca aflu si eu una,alta despre tine... Eu pe Robert am vrut sa-l cheme Luca.Insa nu am reusit sa-mi pacalesc consortul... pupici America,[:D] ange,mamica de 2 ori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow, madame L, ce ma inselaaaai... :))) deci, vei fi soacra-mare de doo ori! brava tie! inseamna ca babele nu se inseala de zic ca burta tuguiata aduce baieti... :) felicitari! cat despre nume, ma alatur lu' Lai, Andre imi place si mie :). si suna bine Andre Oprescu, parca ar fi nume de artist ("Andre Oprescu, Esenta Infinitului - 28 Iunie - 4 August, Galeriile Orizont. Vernisajul va dezvalui procesul simplificarii figurilor pana la punctul de abstract....." ar putea suna articolul de la sectiunea "Cultura" a ziarului x :))))))). http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LAURA Oprescu! felicitari! e frumos numele Andre![copil][flo][:D] SIMONA drojdie cubulete eu am gasit la toate magazinele alimentare cum e Dave's, Giant Eagle, Tops etc la raionul de oua, branzuri, pillsbury croissants aluat etc. trebuie numai sa fii tare atenta, ca si eu numai dupa o vreme le-am vazut ca scria pe ele YEAST si apoi am realizat ce sunt [bang] mai mie mi-e frica sa dorm ca ii e asa de infundat nasucul la puiut...[xx(], asa-i cand ti se imbolnaveste primul copil prima data, e mai nasol ca mie mi se pare tare micut la 4 luni ca sa traga o raceala dar nu e unicat... o sa-i treaca lui... pupici, allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, si eu vreau pe lista...sunt din Ft Lauderdale, Florida. Buna ideea cu subiectul acesta...am aflat multe lucruri despre care nu stiam. Eu nu sunt foarte activa pe forum pentru ca timpul nu imi permite dar va citesc in fiecare weekend. Laura felicitari pt baby boy....rochitzele le pastram pentru nurori. [hop] "Nobody can make you feel inferior without your consent." Eleanor Roosevelt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelooooor, dragutzelooooor, frumoaselooooor, ma innebuniti cu subectu asta maicaaaaa! Nu-i asa ca-mi tineti pumnii ca pina intr-un an sa apar si io undeva micutz pe lista lui Veve??...[bang] Laurita te pup de o mie de ori, e [cool] sa ai atitia flacai in familie... Doamne ajuta!!! Va pup pe toate si imi sunteti tare dragi, si va arat si la berbantu sa-i fac singe rau ca sa traga tare la engleza si la doctorat, sa putem veni si noi la voi!!! [flo] Catalina. This is the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow! Ce a-ti mai inaintat fetelor.[:D].Nu am mai intrat aseara ca ne-au amenintat astia cu o tornada si din tunete si traznete nu ne-au scos si ploaie ca ne-au inundat yardu.Ne-au tot zis sa intram in dulap si sotzu a zis ca tare buna e ideea[:D]. Conchita multumesc pt floricica[pup]! Laura, felicitari si un bb frumos si sanatos! Cataghe iti tin pumnii si te ateptam cu drag! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...