Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Usa,poftiti la o barfa! (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by monicutza3
Intreba cineva daca sintem toate mamici, eu nu sint si probabil nu voi fi prea curind, dar forumul mi se pare interesant oricum. Multe idei folositoare, multe povestiri haioase etc.
nici eu nu sunt mamica...dar in rest imi implint si eu nasul pe aici pe la voi ca si eu am invatat multe de aici.....uita eu nu stiam unde e drojdia...si azi am gasit-o[bang]. ce norocoasa sunt cu voi acuma. va pup.[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]aici v-am trimis fiecaruia cite o floricica de 8 martie...sa fiti fericite si sa aveti o sarbatoare frumoasa. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am mai intrat de ieri pe aici si azi nu-mi venea sa cred cand am vazut cat a-ti scris. Tineti-o tot asa![bis] Laura Oprescu: felicitari ptr baietelul din burtica[bonjovi] Laura: in legatura cu asigurarea medicala ptr caine: unele Petsmart au in interior cabinet veterinar Banfield Hospital( dar nu toate au), acestia au un sistem de asigurare medicala ptr animale, in care platesti prima data 100$ si dupa aia lunar 12$ si poti sa-ti duci animalul la control de cate ori vrei si nu trebuie sa platesti. Mie mi se pare foarte rentabil, daca vrei mai multe informatii viziteaza pagina lor pe internet banfield.net Roxy(mama) si Annie(bb)[cri]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by simonaM
quote:
Originally posted by monicutza3
Intreba cineva daca sintem toate mamici, eu nu sint si probabil nu voi fi prea curind, dar forumul mi se pare interesant oricum. Multe idei folositoare, multe povestiri haioase etc.
nici eu nu sunt mamica...dar in rest imi implint si eu nasul pe aici pe la voi ca si eu am invatat multe de aici.....
Apoi cine-a zis ca-i subiectul mamicilor mei?E subiectul "americanelor" si-atat;asa ca,poftiti,va rog![flo] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, fetelor![flo]Sa dea Domnul sa ne vedem pe acolo pe la voi!!! Lai, el sta saracu cu burta pe carte, dar inca mai are citeva luni bune pina la finish... ca sta si pe cartea de engleza si pe aia de tre s-o scrie el (teza de doctorat)!!! Si apoi trebuie sa vedem cum ne va fi norocul, caci numai pe sansa lui putem ajunge... Va pup pe toate, Catalina. This is the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catalina, se pare ca impartim acelasi slogan favorit...eu mi-l scriam de la an la an in agenda..numai ca s-a intamplat ca de la un timp nu mi l-am mai scris; l-am vazut la tine insa si m-am gandit bine, e chiar valabil. Bafta multa tie si sotului la teza, la ce aplica, la vreun postdoc?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu m-am inscris la acest subiect, ca facand parte din marea comunitate DC din America,(mai avem 3 luni si plecam in Ro), vreau sa o felicit pe Mihaela pentru idee, pe toate fetele care postati la acest subiect (ma mai orientez si eu dupa el), si nu in ultimul rand pe Laura, pentru viitorul barbatel din familia ei. Pupici si numai bine! Laura, mama lui Andrei http://community.webshots.com/user/tcatlaura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...