Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Usa,poftiti la o barfa! (2)


Recommended Posts

Conchita, esti o dulce!! Mai deschide, mama, Yahoo Mess-ul ala din cind in cind, ca mai sunt "unii" care ar vrea sa-ti vorbeasca!!![;)] De venit, daca ne va ajuta Doamne-Doamne, vom veni unde se va putea, adica unde va gasi sotzishorul ceva de lucru... nu suntem pretentiosi deloc!!! Ma bucur ca merge bine "birfa", sunteti grozave, fetelor!![pup] Va pup pe toate, Catalina. This is the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ruxij, Daca achizitionezi foi de palcinta stilul Fillo, iti sugerez sa cumperi mai groase, cam nr 7(care oricum sunt subtiri de vezi prin ele). Eu am cumparat prima data mai subtiri si mi-am plans de mila, atat de greu le-am desprins unele de altele, si intr-un final pasionat le-am facut ghemotoc si le-am aruncat la gunoi. Acum cumpar numai nr 7 si sunt multumita, sunt suficient de subtiri si in acelashi timp nu se lipesc unele de altele, nu se rup cand le desprinzi si lucrezi. Stilul puff pastry sunt ceea ce se califica pt. noi ca aluat frantzuzesc(mille feuille). Sunt bune pt. pateuri, saleuri, etc. Delia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma fetelor, io sunt in Kansas City si nu am gasit foi de placinta de care vorbiti voi. Ma gandeam sa ma duc la un restaurant grecesc aici si sa ii intreb pe patroni de unde cumpara ei pentru baclava si alte pastry ce fac ei.[mariaj] Ar trebui sa ies mai des sa caut... Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabriela, am doi copilasi unul de 1 an si unul de 3 si secretul meu cu scosul petelor este SHOUT! Dau cu sprayul ala pe pete il foflfolesc si il las cam o zi asa sa stea inainte sa il bag la spalat. Merge! Cateodata a trebuit sa o fac de doua ori ca baiatului meu ii plac spaghetele si sosul este mai greu de scos de pe kaki pents. Iar cu albiturile care mai au asa decoratii colorate pe ele folosesc NON CHLORINE BLEACH...:o) SI oxi clean merge bine . Succes! [flo] Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata tuturor [flo] unde sunt petrecaretele din Detroit? ziceau ceva de show live...mi-am tras scaunul de spectator mai aproape de computer sa vad bine de-aici din ultimul rand si cortina e tot lasata. helaaaaaau, ditroitul, se aude? banii pe bilete inapoi, va rugam frumos daca ati anulat transmisia! :)) petrecere frumoasa si La Multi Ani de 8 Martie tuturor doamnelor, domnisoarelor, mamicilor si aspirantelor, sa primiti daruri frumoase si sa fiti iubite [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...